Betania - droga nadziei. Nie tylko dla uzależnionych

Wydawnictwo: POMOC Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
978-83-7256-905-9
uzależnienie, narkotyki, terapia
Nina

Różne historie różnych ludzi, które łączy wątek problemu jakim jest uzależnienie. Pełna faktów, realistycznych opisów książka, która prezentuje świat walki o samego siebie.

Iza | 2011-09-01

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Książka zawiera prawdziwe historie, których język świadczy o różnorodności osób opowiadających o swojej walce z uzależnieniem. Suchość i prostota, z jaką zostają "wypowiedziane" najbardziej trudne i najboleśniejsze zdarzenia z życia ludzkiego robi ogromne wrażenie.
O tym, że autorka nie tylko nagrała a później przepisała relacje uzależnionych świadczy notatka na zakończenie każdej historii. Informuje ona czy dana osoba ukończyła leczenie czy też je przerwała.
Wiele wyjaśnia wstęp do książki.

okruszek | 2010-08-07
Nina | 2010-06-28