Dopóki milczysz

Wydawnictwo: Świat Książki
A well-known secret
83-7391-045-X
paprotkowa

Przeżycie koszmaru, jakim był 11 września, niw tylko wstrząsnęło Terrym Orrem, ale także wyrwało go z letargu po śmierci żony i synka, którzy zginęli wepchnięci pod koła pociągu. Pozostała mu tylko córka, która wypełnia całe jego życie. Nocami Terry, pisarz, a z zamiłowania detektyw, przemierza dzielnice Nowego Jorku, chłonie surową atmosferę życia ulicznego i przypadkowo angażuje się w sprawę zaginięcia Soni Salgado. Kobieta została zwolniona z więzienia po trzydziestoletnim wyroku za zamordowanie handlarza diamentów. Z pomocą Julie Giada, intrygującej asystentki w biurze prokuratora, Terry podejmuje śledztwo, które prowadzi go w lata siedemdziesiąte, w głąb brutalnego miasta naznaczonego przemocą i rządzonego przez skorumpowanych policjantów.

Justka25 | 2015-06-07

Ciężko było przez nią przebrnąć, czekałam aż coś się rozkręci, ale się zawiodłam . Zupełnie nie mogłam się "wbić" w styl autora.

blackjack96 | 2011-01-29
Przeczytana: 2010 rok

koniec mi się nie podobał i wogóle była jakaś dziwna

książek: 1918
Vinga | 2016-11-24