Aż śmierć nas rozłączy

Okładka książki Aż śmierć nas rozłączy
Jeff AbbottCharles Ardai Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Death Do Us Part
Albatros
2007-01-01
2007-01-01
Lech Żołędziowski
opowiadania zbrodnia sensacja antologie literatura amerykańska literatura brytyjska literatura XXI wieku

więcej Więcej

Słabe te opowieści, najlepsza jest ta, którą napisał Child. Innych nie pamiętam wcale lub prawie wcale, kojarzę jedynie niektórych autorów.

Bardzo dobre opowiadania. Przyjemnie i szybko się czyta.

Miłość aż po grób

Poznać świat uczuć w pewnym sensie prowadzi do poznania samego człowieka. Potrafią targać nim sprzeczne emocje, od tych okropnych po te szlachetne. Wielkie uczucia prowadzą do wielkich czynów, czasami zaślepiając umysł, co zbliża do zbrodni. Miłość jest najpiękniejszym uczuciem, które może spotkać każdego z nas. Jednak tak jak każde uczucie, ma swe...

Groteska, dobra rozrywka:)

Wypożyczyłam tę książkę na szybko z biblioteki i nie wiedziałam, ze to zbiór opowiadań. Trochę mnie to zaskoczyło, ale mimo wszystko było ciekawe i szybko się czytało. Taki przerywnik w czytaniu większych książek, bardzo na plus :)

Naprawdę chciałam się przełamać, ale po raz kolejny tylko utwierdziłam się w przekonaniu, że krótka forma nie jest dla mnie :( Przeczytałam, ale bez krzty zaciekawienia, raczej przebrnęłam przez te nowelki. Jedyną, jaka naprawdę mi się spodobała, była ostatnia, autorstwa samego Cobena - za to gwiazdka w górę. Jednak to powieści są dla mnie odpowiednie - muszę się wciągnąć w...

Kilka dobrych, kilka gorszych i kilka słabych opowieści. Wszystkie łączy miłość i uczucie w różnych, życiowych sytuacjach. Bohaterzy stają wielokrotnie przed wyborem złej i gorszej decyzji wobec swoich bliskich. Książka idealnie odkrywa naturę każdego z nas, przedstawia różne warianty miłości wobec ukochanej, rodziny lub zwierząt. Z mojego punktu widzenia mogłaby być...

2025

18 calkiem dobrych opo-
wiadan kryminalnych w tym jedno najlepsze Pulapka Cobena. Nie rozczarowalam sie a wrecz pochlonelam ksiazke. Milosc rodzina pozadanie i zbrodnia ida tu w parze.

Świetne krótkie opowiadania kryminalne.

Zbiór krótkich opowiadań różnych autorów, z których najlepsze jest to Harlana Cobena. Wśród nich można znaleźć lepsze i gorsze, a wszystkie mają za cel zaskoczenie czytelnika. Czasem zaskoczeniem był dla mnie totalny brak zrozumienia puenty albo ewentualnie sam jej brak. Czy warto? Dla tych kilku perełek tak.

3 435
    1 558