Wspaniała gwiezdna rzeka

Tłumaczenie: Radosław Januszewski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Centrum Galaktyki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Great sky river
83-7245-339-X
dona

We wszechświecie rządzonym przez maszyny ostatni ludzie podejmują walkę o przetrwanie. Przemierzają jałowe pustkowia kwitnącej niegdyś planety w ucieczce przed mechanicznymi prześladowcami. Ale idą wprost w pułapkę zastawioną przez najbardziej przerażającą sztuczną inteligencję. Żaden śmiertelnik nie może mierzyć się z jej niewyobrażalną potęgą...

Marcin Badtke | 2013-06-06
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Fajne połączenie elementów cyberpunku z post apokaliptyczną wizją świata zdominowanego przez maszyny. Książka niejednoznaczna. Światy ludzi (białkowy) i maszyn czerpią jeden z drugiego. Jednocześnie ludzie czują więź nie tylko z ludźmi, ale z wszystkimi istotami opartymi na białku traktując wszystkie maszyny jak wrogów.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-21