Spadkobiercy Mocy

Wydawnictwo: Amber
Heirs of the Force
rebelianci, świątynia
dona

Jacen i Jaina, dzieci Hana i Leii, studiują na Yavinie Cztery w akademii Luke’a Skywalkera. Pewnego razu znajdują szczątki imperialnego myśliwca typu Tie, który rozbił się przed dwudziestu laty podczas walki Rebeliantów z "Gwiazdą Śmierci". Ukrywający się w dżungli pilot bierze do niewoli młodych Jedi i zmusza ich do naprawy maszyny. Zamierza bowiem zniszczyć wielką świątynię, uważając ją nadal za bazę Rebeliantów.

Vitiatus_M | 2016-09-01
Przeczytana: 01 września 2016