Na ratunek: Pupilek

Tłumaczenie: Natalia Wojciechowska
Wydawnictwo: Egmont Polska
Puppy Patrol: Puppy Love
83-237-0286-1
dla dzieci, psy, na ratunek, dale
Nemosja

Ach, te psiaki! Duże i małe, z rodowodem i bez, w ciapki, łatki, gładkowłose i kudłate - wszyscy je kochamy. A zwłaszcza bohaterowie tej książki - rodzeństwo Nil i Emilka Parker, którzy opiekują się sforą domowych psów. Kiedy mała Sara uratowała zagubionego szczeniaka, pokochała psiaka do szaleństwa. Nazwała go Kopacz i postanowiła, że nigdy się nie rozstaną. Był przecież najsłodszym psem pod słońcem. Ale w pobliżu czyha niebezpieczeństwo.

PannaJoanna | 2015-10-30
fantasygirl | 2013-04-22