Na Ratunek: Psia Loteria

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Na Ratunek". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Puppy Patrol- Tug of Love
83-237-9859-1
psy, pieski, psiaki
Aneta

Duże i małe, z rodowodem i bez, w ciapki, łatki, gładkowłose i kudłate- wszyscy kochamy psy. A zwłaszcza bohaterowie tek książki, rodzeństwo Nil i Emilka Parkerowie. W ich domu, w ruchliwym Przytulisku przy King Street, jest mnóstwo rozmaitych psów. Zaginiony labrador Jason odnajduje właścicieli. Nil jest zachwycony. Uroczy psiak wraca do kochającej rodziny. Ale w przytulisku zjawia się...

Ale w przytulisku zjawia się hodowca, który twierdzi, ze to on jest prawowitym właścicielem psa. Kto mówi prawdę?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: http://www.webook.pl/b-15347,Psia_loteria.html