Tajemnica zielonych rękawiczek

Rilloby fair mystery
83-7083-399-3
Roger, Diana, Snubby, Barney, przygoda
Polaris

Żaden człowiek nie mógł się dostać do zamkniętego pokoju, a jednak unikatowe dokumenty zniknęły. Kto jest sprawcą kolejnej z tajemniczych kradzieży? Czworo przyjaciół, pies i małpa - gdziekolwiek są, przeżywają niezwykłe przygody. Czy i tym razem uda im się rozwikłać tajemnicę? Gang Zielonych Rękawiczek atakuje: złodzieje kradną wartościowe dokumenty i uciekają bez śladu. Jak im się to...

Gang Zielonych Rękawiczek atakuje: złodzieje kradną wartościowe dokumenty i uciekają bez śladu. Jak im się to udaje?
Roger, Diana, Snubby i Barney wpadają na trop szajki rabusiów. Czy potrafią uporać się z zagadkowymi złodziejami?

Ola Kobylarz | 2016-05-22
galahardema | 2016-05-06