Przepaść

Wydawnictwo: Amber
Precipice
Tweed, Alpy, bankier, zabójstwo, internet
kosmateczka

Inspektor Tweed prowadzi śledztwo dotyczące zabójstw znanych europejskich bankierów. Dochodzenie ujawnia istnienie tajnego programu badawczego, który zakłada wykorzystywanie Internetu do zbrodniczych celów. Aby uchronić świat przed zbrojnym konfliktem, Tweed musi zniszczyć stację nadawczą zbudowaną wysoko w Alpach.

Nitager | 2016-06-10

Philip Cardon doszedł już jako tako do równowagi po śmierci żony. Jest w Szwajcarii, niby to na urlopie. W rzeczywistości rozpoczyna śledztwo w sprawie tajemniczych zniknięć znanych, europejskich bankierów. Tymczasem sytuacja się komplikuje o staje się coraz bardziej niebezpieczna. Choć Tweed wierzy, że Philip jest już w dobrej formie psychicznej, posyła mu do pomocy Boba Newmana, w zasadzie tylko po to, aby wkrótce zgromadzić tam całą swoją niezawodną drużynę.
Nastrój na piątkę. Jak z filmu o Bondzie. Jest zagadka, jest niebezpieczeństwo, jest i tajemnicza femme fatale. Treść nie odbiega od średniej. Spotkanie ze starymi znajomymi bardzo sympatyczne. W sumie, jedna z lepszych książek z tej serii. Dobra powieść sensacyjna.

iwcia93 | 2016-12-02
Przeczytana: 02 grudnia 2016