Solo

Wydawnictwo: Prima
Solo
83-85855-03-3
villemo47

Grecki pianista John Mikalis to człowiek o podwójnej osobowości. Publiczność największych sal koncertowych świata podziwia go jako wirtuoza fortepianu; w rzeczywistości jest także zawodowym zabójcą, znanym zachodnim agencjom antyterrorystycznym jako "Kreteńczyk", który morduje nie dla pieniędzy, ale dla samej przyjemności zabijania. Dominującą cechą wszystkich jego poczynań jest dążenie do perfekcji.
W trakcie ucieczki z miejsca kolejnego zamachu Mikalis zabija przypadkowo kilkunastoletnią dziewczynkę, córkę oficera SAS - najbardziej elitarnej jednostki brytyjskich komandosów. Ojciec, pułkownik Asa Morgan, nie spocznie, póki nie wytropi mordecy swojego dziecka - nawet gdyby musiał za to zapłacić utratą kariery i kobiety, którą kocha...

wiejskifilozof | 2016-08-27

Oj,kiedy ja ostatnio czytałem autora ? Sam nie wiem.Cieszę się,że SOLO,było w bibliotece.
Książka,świetna sensacja jakich mało.
Morderca Grek,z zawodu pianista.Nawiązanie do II Wojny,Czarnych Pułkowników.
Dużo strzelaniny sporo postaci.Ne wiem czemu,utkwiła mi w pamięci Maria pokojówka z Hiszpanii.
Solo,to świetna rozrywka,no może na końcu troszkę zbyt domyślna.

Danielsson | 2015-05-20
Przeczytana: 05 maja 2015

Słabiutko. Dużo naiwności, przewidywalności, nierealistyczności... A to wszystko z niewiarygodnymi postaciami. Są lepsze książki sensacyjne i to na nie polecam najpierw spojrzeć.

malcem | 2014-03-15
Przeczytana: 15 marca 2014

Drugie spotkanie z panem Higginsem i muszę przyznać, że lepsze, niż pierwsze. Ładnie poprowadzona akcja, która wciąga od pierwszych stron. Dla mnie - świetna powieść sensacyjna.

Tomasz | 2013-01-31
Przeczytana: 2007 rok

ta książka mnie zachwyciła przeczytałem ją pierwszy raz dobre 10 lat temu, nie dawno bo kilka lat wstecz przeczytałem ją jeszcze raz i jestem przekonany, że zrobię jeszcze to nie raz. Mnie ona zachwyciła znakomita akcja, jej zwrot, fajne sceny seksualne, a na końcu szczerze szkoda mi było greka na ale cóż tak bywa. polecam serdecznie

KrzysWR-wawa | 2013-12-04
Przeczytana: 2013 rok

Sensacja i szpiedzy. Ładnie prowadzona i to jest taka próba dorównania Clancy'emu - całkiem sprawna próba.

ROB | 2017-01-18
Magda | 2016-10-15