Na gorącym uczynku. Część II

Wydawnictwo: Von Borowiecky
historyczna

Część II ujętej w felietony historii III Rzeczpospolitej obejmuje lata 1993-1995. Michalkiewicz, jako uważny obserwator sceny politycznej i gospodarczej, potrafił bezbłędnie scharakteryzować jej najważniejszych aktorów i rozgrywające się na niej wydarzenia. Jego felietony pozwalają dostrzec, że decydującą rolę w kształtowaniu ustroju Polski odgrywają wciąż te dame ugrupowania i osoby, kiedyś już skompromitowane, a jednak pod nowym szyldem nadal wpływające na życie publiczne.

MarcinH | 2015-04-29
Badbishop | 2011-10-18