Pamięć i intelekt. Trening mistrzowski

978-83-7229-177-6
intelekt, pamięć, poradnik
poradniki
luneme

Marek Szurawski autor bestsellerów Pamięć. Trening interaktywny i Pamięć i intelekt w ostatniej części "trylogii pamięciowej" proponuje jeszcze więcej kreatywności i radości w procesie uczenia się. Proponuje szereg niezwykłych ćwiczeń arcymistrzowskiej pamięci. Dodaje też niezwykły prezent - płytę CD z ćwiczeniami.

Kontynuacja rewelacyjnej książki usprawniającego pamięć. Uwielbiam tą serie. Autor nakłada duży nacisk na wszechstronnie patrzenie na rzeczy wokół nas. Pozwala zwrócić uwagę, że intelekt idzie w parze z zewnętrzną harmonią, którą można osiągnąć za pomocą ciekawych i łatwych zadań.
Fakt faktem, książka wymaga pracy i zaangażowania aby jej skutki były widoczne. Atutem jest forma w jakiej pisze autor - lekka, przyjacielska a nie gadanina rodem z książki medycznej.

krwawa_jadka | 2015-09-05

Witam,

Jest to dobra książka dla znawców tematu jak i dla poczatkujących.
Mogę śmiało powiedzieć, że pozycja ta powinna znaleźć się w każdej biblioteczce osób zainteresowanych pracą nad swoimi możliwościami zapamiętywania i uczenia się.

Niestety nie mam wiele miejsca na książki, dlatego odsprzedam ja dalej:

zainteresowane osoby zapraszam na aukcję http://allegro.pl/show_item.php?item=5650576996

Pozdrawiam
Krwawa_Jadka