Pamięć na całe życie + CD

978-83-7229-226-1
pamięć, intelekt, poradnik, trening
poradniki
luneme

Książka Pamięć na całe życie składa się z 5 części. Pierwsza część jest dokończeniem głównych wątków, poruszanych w książce Pamięć i intelekt. Rzecz będzie więc głównie o zasobach. Dostawię kilka kropek nad i, dotyczących warunków, których spełnienie decyduje o większej skuteczności nauki. Część 2 to wyzwania pamięciowe wysokiego lotu, treningowa esencja publikacji. Osią części 3 jest doskonalenie nabytych umiejętności oraz sięganie po mistrzostwo osobiste, warunkujące jakość życia w dzisiejszym świecie. W czwartej zastanawiamy się, w którą stronę iść dalej z tych wysokich szczytów, aby przy okazji zyskać zapowiadaną w tytule pamięć na całe życie. Na część piątą, ostatnią, składają się załączniki i materiały uzupełniające. Wszystkie rozdziały książki Pamięć na całe życie czytaj w przedstawionej kolejności. Nie jest ona przypadkowa. Buduj stopniowo klasę arcymistrzowską.

Ostania rewelacyjna część z całej "trylogii". Jest ona opatrzona napisem trening arcymistrzowski. Autor wprowadza dużo trudniejsze elementy i za pomocą dodanej płyty CD egzaminuje nasze postępy.
Ja zaczęłam od niej myśląc, że spokojnie przerobię ją. Jest to możliwe ale zdecydowałam się odłożyć ostatni tom i zacząć od początku. Teraz nie mam problemów z zapamiętywaniem listy zakupów a moja wyobraźnia jest zdecydowanie lepsza!

Zoran | 2015-08-18
Dorota Filipiuk | 2015-05-12