Prawda o miłości

Tłumaczenie: Ewelina Kowalczyk
Cykl: Cynsterowie (tom 12)
Wydawnictwo: BIS
The Truth about Love
dona

Pierwsza połowa XIX w. Przystojny szwagier Vane'a Cynstera, Gerrard Debbington, twierdzi, że może doskonale obejść się w życiu bez miłości. Jako artysta malarz daje się namówić na sporządzenie portretu panny Jacqueline Tregonning, co jest warunkiem namalowania słynnych ogrodów Hellebore Hall, należących do jej ojca. Młody Cynster nie podejrzewa, jak straszliwa tajemnica kryje się za tą propozycją. Przybywa do posiadłości i oczarowany panną Jacqueline, coraz bardziej angażuje się w pracę nad jej portretem, nieświadomy zbliżającej się katastrofy.

Jaguś | 2012-10-14
Przeczytana: 14 października 2012

Pozornie w tej książce znajdziemy wszystko, czym cechuje się romans, ale jednocześnie akcja nie porywa.. Wszystko jest trochę rozciągnięte za bardzo w czasie... Mnie nie urzekła ta książka. Nie polecam :/

Fabuła może nie powala ale czyta się fajnie i sprawnie. Lekki romansik na zimowe wieczory.

Marzenas | 2015-09-18
Przeczytana: 12 września 2015

Jest to moja druga książka tego autora.. mam wrażenie, że pisane o podobnych czasach, choć inna fabuła. Opisy trochę "nudne", ale zaplątana intryga wciąga czytelnika i sprawia, że chce się dowiedzieć, jaki będzie koniec.

Andżelika | 2013-04-04
Przeczytana: 10 września 2012

Druga książka, którą przeczytałam tej autorki. Nadal mnie nie rozczarowała.

karinka0031 | 2015-01-02

historia mi się średnio spodobała niestety.

Anna Baj | 2016-09-23
houseoflies | 2016-07-19