Moje życie...

My Life so Far
83-921401-8-4
moje życie fonda jane
Sunniva

Moje życie...- to bestsellerowa autobiografia jednej z największych gwiazd U.S.A.
Autorka w tych niezwykłych wspomnieniach prowadzi czytelnika od młodości spędzonej wśród elity Hollywoodu po wyzwania i triumfy obecnego życia, odkrywając intymne szczegóły i uniwersalne prawdy.

ZrodzonyZBurzy | 2019-03-06

Hanoi Jane dzięki pomocy ghost writera wydaje biografie pełną cukru, ale i refleksji.

Kotkad | 2017-06-06
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 06 czerwca 2017

Czasem lubię przeczytać jakaś dobrą biografie, autobiografię, dokument. Niestety tym razem nie było zbyt dobrze. dostałam 600 stron opowieści którą miałam momentami ochotę po prostu wyrzucić.
Fonda pisze tu stosunkowo mało o swoim aktorstwie. Wiecej o rodzinie, meżach, rodzicach. Sporo o wojnie w Wietnamie, o działalności dobroczynnej.
Tak naprawdę myślę że książka zainteresuje bardziej rówieśników pani Fondy. Ja nie utożsamiam sie z tymi czasami wiec opowiesc dla mnie słaba

Gwiazdy mówią

Gisele Bündchen, Cameron Diaz, Reese Witherspoon, a także Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska czy Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie pokazują nie tylko, jak same żyją, lecz także radzą, jak trzeba żyć. Przeglądu książek, które wyszły spod piór znanych aktorek, modelek i celebrytek, dokonuje Bartosz Czartoryski.