Grace
83-7129-926-5
Aneta

Saga o życiu i śmierci amerykańskiej księżniczki, Grace Kelly...Pasjonujący portret owianej legendą aktorki, późniejszej księżnej Monako pióra jednego z najznakomitszych biografów. Zawiera wiele nieznanych, aczkolwiek szokujących faktów z jej życia w Hollywood, oraz rzekomo szczęśliwego małżeństwa z księciem Rainierem; rzuca nowe światło na okoliczności jej tragicznej śmierci.

Monika Posiadała | 2012-12-15
Przeczytana: 14 grudnia 2012

Robert Lacey potrafił z bajkowej historii Grace Kelly wydobyć to co ludzkie, odkrywając tym samym nieznane powszechnie oblicze Księżnej Monako.
Zdecydowanie polecam! Przyjemnie napisana, nie nastawiona na tanią sensację, tylko ukazanie Grace taką jaką była.
Dobra pozycja na jesienne i zimowe wieczory.

MissBrasil | 2014-01-19

Bardzo dobrze czytało mi się tę biografie.Mysle,ze autor w przystepny i ciekawy sposób opisał barwne życie tej pięknej aktorki.Na początku przedstawia nam dom rodzinny,w którym wychowała się Grace,następnie jej pierwsze kroki w szkole aktorstwa,a w kolejnych rozdziałach skupia sie na jej karierze filmowej i współpracy ze znanymi reżyserami oraz aktorami.Koniec to opis jej życia jako księżniczki na dworze w Monako aż do tragicznego finału.Książka wzbogacona jest również w wiele pięknych fotografii tej aktorki zarówno z czasów młodości jak i późniejszych.Polecam.

Yasmine | 2011-03-28
Przeczytana: wrzesień 2005

Wciągająca historia ambitnej amerykańskiej dziewczyny, która została księżną. Pozycja godna polecenia.

Kasia | 2016-11-27
carmen | 2016-07-21