Wszystko, co minęło

Tłumaczenie: Alina Śmietana
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Autobiografia". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Znak
What falls away
83-7006-795-6
Sunniva

Wszystko co minęło, to autoportret jednej z najważniejszych postaci kina drugiej połowy XX wieku. Wspomnienia aktorki, znanej u nas z takich filmów, jak Dziecko Rosemary, Purpurowa róża z Kairu, Alicja, Poznajemy dzieje jej kariery , dzieje jej zycia osobistego,małżeństw , związków ze znanymi ludźmi kina XX wieku.

elau66wr | 2015-04-23
Przeczytana: 20 kwietnia 2015

Warto usiąść i zatopić się w tę lekturę.
Dlaczego?
Ot, aby zwolnić tempo i zastanowić się: co w życiu jest ważne.

Zapraszam na bloga:

margahalka | 2011-11-24
Przeczytana: październik 2011

Rewelacyjna. Bardzo lekko się czyta, niesamowita historia, zachłannie czytałam każdą stronę. Bardzo bogate życie i wielkie serce wspaniałej aktorki, polecam!!

Agnieszka | 2013-10-10

Niesamowita kobieta...zadziwiajaca historia...ale po lekturze tej książki lubić Woody Allena - nie sposób. Wielki rezyser - niezmiernie marny jako mąż...

Stary_Wilk | 2016-08-16
Przeczytana: lipiec 2016

Książka bardzo dobra, jeśli kogoś interesuje Mia Farrow. Przybliża postać aktorki i jej perypetie życiowe. Możemy się dowiedzieć jak bardzo kocha ludzi i jak ważne są dla niej losy dzieci w trudnych warunkach życiowych. Sama zaadoptowała kilkoro dzieci i poświęciła się im całkowicie.

Ewelina | 2012-09-09

Przeciętna autobiografia z interesującymi wstawkami na temat Woody'ego Allena. Tylko po to warto przeczytać.

| 2016-11-19
PannaMarple | 2016-06-09