Na zawsze razem

Tłumaczenie: Iwona Chamska
Wydawnictwo: BIS
A Moment i Time
dona

Piękna i odważna Wenna z Garnock nie marzy o zamążpójściu. Postanawia poświęcić się opiece nad rodzeństwem i rodowym majątkiem. Niespodziewanie w jej życiu pojawia się książę Madock, który twierdzi, że dziewczyna jest mu przyrzeczona od urodzenia. Jego ród wywodzi się ponoć od czarownika Merlina. Wennę zaczynają ogarniać uczucia dotąd jej nieznane. Pragnie pozostać niezależna, a zarazem...

Wennę zaczynają ogarniać uczucia dotąd jej nieznane. Pragnie pozostać niezależna, a zarazem przekonuje się, jak wielka jest siła przeznaczenia. Madock odkrywa przed ukochaną tajemnicę ich wspólnej trudnej przeszłości, która sięga kilkuset lat wstecz... Teraz także może ich czekać niełatwy los, naznaczony nie tylko miłością, ale także rozpaczą i walką z odwiecznym wrogiem. Czy Wenna sprosta takiemu wyzwaniu?

fantaghirooo | 2016-12-01
Jaśmin | 2016-11-17