W mroku przeszłości

Wydawnictwo: Amber
After Dark
83-241-2742-9
dona

Szokujące zabójstwo wstrząsa miasteczkiem w Alabamie. Główną podejrzaną jest była żona zamordowanego. Jedyną osobą zdolną oczyścić ją z zarzutów jest Johnny Mack Cahill. Ale poprzysiągł sobie, że nigdy nie wróci do Noble's Crossing, które go wyklęło, i do kobiety, na której miłość nie zasługuje. Teraz jednak musi ratować nie tylko tę, którą kocha, ale i kogoś, o czyim istnieniu nie wiedział. Wkrótce odkrywa dalsze tajemnice miasteczka, gdzie każdy ma coś do ukrycia, nic nie jest takie, na jakie wygląda, i nikt nie będzie bezpieczny, dopóki morderca jest na wolności?

Blondynkaxd | 2014-09-28
Przeczytana: 21 września 2014

To druga z książek Beverly Barton która była jedną z najlepszych jej książek. Bardzo podobały mi się wątki ze wspomnieniami głównych bohaterów. A co do bohaterów to bardzo spodobała mi się postać Johnnego Macka i Willa za to Lane chwilami mnie denerwowała ale dało się ją znieść ;) Bardzo fajna historia. Trzymająca w napięciu do samego końca. Oczywiście nastało w końcu szczęśliwe zakończenie w którym dwójka głównych bohaterów ,którzy byli w sobie zakochani od wielu lat i tyle wycierpieli w końcu są razem szczęśliwi.

Henioo | 2013-09-26
Przeczytana: marzec 2009

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Czytadło dla Pań.
Szokujące morderstwo wstrząsa społecznością w małym miasteczku w Alabamie, o nazwie Noble's Crossing. Główną podejrzaną jest żona zamordowanego Lane Noble, a jedyną osobą zdolną oczyścić ją z zarzutów jest ich syn, Will, który na skutek tego wydarzenia stracił pamięć.
Do miasta po 15 latach wraca syn marnotrawny, bękart niegdyś wygnany z miasta, a teraz poważany biznesmen w Teksasie, Johny Mack Cahill, który niegdyś kochal się w Lane, a teraz pomaga jej i synowi, który w sumie jest jego synem i jego dawnej, sprzed 15 lat kochanki, a którego Lane i jej zamordowany mąż Kent zaadoptowali...
Pokręcone to jak diabli.
Johny Mack oddkrywa mroczne tajemnice skrywane w miasteczku, gdzie każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Nikt nie jest bezpieczny, dopóki morderca jest na wolności.
W międzyczasie J.M. ociera sie o śmierć, gdy ktoś ptróbuje go zabić, a Will w trakcie seansów hipnozy odzyskuje pamięć. Okazuje się, że mordercą jest siostra Kenta,...

Karolina | 2015-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2015

Taki romans z wątkiem kryminalnym w tle. Dość przewidywalna, ale czyta się w miarę szybko, więc na wieczór z kawą i odmóżdżaniem w sam raz :)

daria | 2011-10-14

Książka mi się bardzo podobała, jak z resztą każda z dzieł B.B.

dorota | 2013-06-07
Przeczytana: 06 grudnia 2012

Taka troche w starym stylu,retro,bardziej romansidlo a juz napewno nie mozna jej zaliczyc do dynamicznie rozwijajacego sie kryminalu,brak w niej napiecia i czegos co wywolywaloby jakiekolwiek emocje. Ponarzekalam teraz czas na pzytywy. Jedyny jaki przychodzi mi do glowy to przecena ksiazki tylko 9.90 Moge przebolec te dyche ,gorzej ze straconym czasem

CrazyGirlxD | 2014-03-27
Przeczytana: 27 marca 2014

super,super i jeszcze raz super!Książka po prostu genialna :)

| 2012-06-21

i like it :D