W mroku przeszłości

Okładka książki W mroku przeszłości Beverly Barton
Okładka książki W mroku przeszłości
Beverly Barton Wydawnictwo: Amber Cykl: Griffin Powell (tom 1) kryminał, sensacja, thriller
Griffin Powell (tom 1)
After Dark
Amber
2007-01-17
2007-01-17
Ewa Błaszczyk
zabójstwo podejrzana zarzuty miłość morderca tajemnice

Ta książka nie porywa ani stylem, ani fabułą. Bohaterowie dobrze wykreowani, ale te ich imiona to jakaś masakra. Mary Martha, Lilie Mae, Johnny Mack... Nawet jak na Stany, to dość dziwne... Nie było to jednak aż tak złe, jako całość. Na początku strasznie zagmatwane, później dość płytkie, ale jednocześnie wciągające. Mimo wszystko polecam jako dobrą, niezobowiązującą rozrywkę.

To druga z książek Beverly Barton która była jedną z najlepszych jej książek. Bardzo podobały mi się wątki ze wspomnieniami głównych bohaterów. A co do bohaterów to bardzo spodobała mi się postać Johnnego Macka i Willa za to Lane chwilami mnie denerwowała ale dało się ją znieść ;) Bardzo fajna historia. Trzymająca w napięciu do samego końca. Oczywiście nastało w końcu szczęśliwe zakończenie w którym dwójka głównych bohaterów ,którzy byli w sobie zakochani od wielu lat i tyle wycierpieli w końcu są razem szczęśliwi.

super,super i jeszcze raz super!Książka po prostu genialna :)

super,super i jeszcze raz super!Książka po prostu genialna :)

Czytadło dla Pań.
Szokujące morderstwo wstrząsa społecznością w małym miasteczku w Alabamie, o nazwie Noble's Crossing. Główną podejrzaną jest żona zamordowanego Lane Noble, a jedyną osobą zdolną oczyścić ją z zarzutów jest ich syn, Will, który na skutek tego wydarzenia stracił pamięć.
Do miasta po 15 latach wraca syn marnotrawny, bękart niegdyś wygnany z miasta, a teraz poważany biznesmen w Teksasie, Johny Mack Cahill, który niegdyś kochal się w Lane, a teraz pomaga jej i synowi, który w sumie jest jego synem i jego dawnej, sprzed 15 lat kochanki, a którego Lane i jej zamordowany mąż Kent zaadoptowali...
Pokręcone to jak diabli.
Johny Mack oddkrywa mroczne tajemnice skrywane w miasteczku, gdzie każdy ma coś do ukrycia i nic nie jest takie, na jakie wygląda. Nikt nie jest bezpieczny, dopóki morderca jest na wolności.
W międzyczasie J.M. ociera sie o śmierć, gdy ktoś ptróbuje go zabić, a Will w trakcie seansów hipnozy odzyskuje pamięć. Okazuje się, że mordercą jest siostra Kenta, Mary Martha, którą przed wielu laty Kent molestował seksualnie, a obecnie jest niezrównoważoną wariatką...

Przeciętne czytadło.

Czytadło dla Pań.

Taka troche w starym stylu,retro,bardziej romansidlo a juz napewno nie mozna jej zaliczyc do dynamicznie rozwijajacego sie kryminalu,brak w niej napiecia i czegos co wywolywaloby jakiekolwiek emocje. Ponarzekalam teraz czas na pzytywy. Jedyny jaki przychodzi mi do glowy to przecena ksiazki tylko 9.90 Moge przebolec te dyche ,gorzej ze straconym czasem

Książka mi się bardzo podobała, jak z resztą każda z dzieł B.B.

Książka mi się bardzo podobała, jak z resztą każda z dzieł B.B.

Taki romans z wątkiem kryminalnym w tle. Dość przewidywalna, ale czyta się w miarę szybko, więc na wieczór z kawą i odmóżdżaniem w sam raz :)

• Beverly Barton
  • Kryminał