Trzeba umieć przegrywać

Wydawnictwo: Muza
978-83-7495-741-0
narkotyki, przemyt
Franciszek

Víctor Silanpa, dziennikarz detektyw, wspomagany przez swojego przyjaciela i asystenta, rozwiązuje zagadkę kryminalną. Obaj bohaterowie wplątują się w sytuacje niespodziewane i niebezpieczne, ale często bardzo zabawne. Świat zaprezentowany przez Santiago Gamboa to współczesna Bogota rządzona przez kryminalistów i układy, gdzie łapówkarstwo jest na porządku dziennym, a skorumpowani politycy wchodzą w konszachty z mafią i przedsiębiorcami.

Aleksandrinha | 2015-12-12
Przeczytana: 12 grudnia 2015