Pzdr

Tłumaczenie: Anna Sak
Cykl: Urocze Trio (tom 3)
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
l8r, g8r
Franciszek

Trzy przyjaciółki, rozmawiając przez komunikator internetowy, przeżywają wspólnie wzloty i upadki licealnego życia. Dziewczyny stawiły już czoło nauczycielowi flirciarzowi, palącemu trawkę lekkoduchowi, a także prześladowcy z Misiem Pysiem pod pachą! Teraz, już w klasie maturalnej, Angela, Zoe i Maddie – znane również jako urocze trio – czują się niepokonane. Niestety, szkolna gwiazda, która...

Dziewczyny stawiły już czoło nauczycielowi flirciarzowi, palącemu trawkę lekkoduchowi, a także prześladowcy z Misiem Pysiem pod pachą! Teraz, już w klasie maturalnej, Angela, Zoe i Maddie – znane również jako urocze trio – czują się niepokonane. Niestety, szkolna gwiazda, która już kiedyś zmieniła ich życie w horror, znowu wkracza na wojenną ścieżkę, a na celowniku ma tym razem grzeczną Zoe. Maddie i Angela przechodzą do kontrofensywy i przygotowują serię numerów, których kulminacja nastąpi na balu maturalnym. Od Zoe zależy, czy urocze trio zwycięży w tej rozgrywce.

źródło opisu: Nasz Księgarnia, 2008

źródło okładki: Nasza Księgarnia, 2008

Halina | 2012-04-24
Przeczytana: marzec 2011

Niesamowicie zabawna historia, opowiadająca w prosty i współczesny sposób o życiu licealistek - BFFE(Best friends for ever (ang.) - najlepszych przyjaciółek na zawsze), czyli uroczego tria. Polecam wszystkim dziewczynom, które chcą się pośmiać i zobaczyć, że nie tylko one mają problemy - choć myślę, że chłopcom też by się spodobała ;).

Emkaa | 2013-07-11

Książka fajna tak jak inne jej części.
Szkoda że jest taka krótka.
Bardzo szybko się ją czyta.

Katka | 2013-05-27
Przeczytana: 08 czerwca 2010

Książka może nie jakaś beznadziejna, ale baaaardzo głupia.

madmaddiexd | 2016-07-08
Na półkach: Ulubione, Przeczytane