Zwierzenia nastoletniej niani

Tłumaczenie: Edyta Jaczewska
Cykl: Zwierzenia nastoletniej niani (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Confessions of a Teen Nanny

Szesnastoletnia Adrienne zatrudnia się jako niania ośmioletniej Emmy - genialnego dziecka z piekła rodem, które zdążyło się już pozbyć pięciu poprzednich opiekunek. Ale Emma to i tak anioł w porównaniu ze swoją siedemnastoletnią siostrą, Cameron. Wszyscy wiedzą, jaki z niej numer. Wszyscy, poza Adrienne. Adrienne nie zważa na przestrogi najlepszej przyjaciółki. Razem z Cameron urządzają sobie...

Adrienne nie zważa na przestrogi najlepszej przyjaciółki. Razem z Cameron urządzają sobie wypady na szalone zakupy, włóczęgi po barach i zwariowane imprezy.

Czy Cameron naprawdę chce, żeby Adrienne została jej przyjaciółką? Oczywiście, że nie. Cameron ma ochotę na jej chłopaka.

źródło opisu: [Amber, 2006]

Luiza | 2014-02-01

I pomyśleć, że kiedyś było się "młodym" i aż tak głupim, że sięgało się po, jak widać, "ambitną" literaturę... ;P

Katherina87 | 2012-11-21

Poszukiwana niania

Znana (megabogata) rodzina z Nowego Jorku poszukuje uczennicy szkoły średniej do opieki nad genialną (wkurzającą) ośmiolatką (wstrętnym bachorem) w (superluksusowym) apartamentowcu (w tym samym, gdzie pracuje moja najlepsza przyjaciółka!). Kandydatka musi mieć dobrą prezencję (podkradać designerskie ciuchy z szafy pracodawczyni!), obycie towarzyskie (urządzać odjazdowe imprezy, kiedy państwa nie ma w domu!) i umieć załatwiać drobne sprawunki (szalone zakupy za friko!). Dobre wynagrodzenie (500 dolarów tygodniowo plus premia!!!). (Uwaga: starsza, nieznośna córka pracodawców jest znana z tego, że kradnie cudzych chłopaków!). Wyłącznie poważne oferty. (Na co jeszcze czekam!?)

Nika | 2013-04-01
Na półkach: Przeczytane, Inne, Posiadam

To nie jest do końca mój styl. Tego typu książki wydają mi się strasznie płytkie.

Martyna | 2012-03-06
Przeczytana: 27 lipca 2010

Dobra. Czytałam to masę czasu temu, a jedyne co pamiętam, to to, że główna bohaterka była beznadziejnie głupia. No i jej koleżanki. Tak jak na to teraz patrzę, ta książka też była głupia. Taki odmóżdżacz o idiotkach z Ameryki, który czyta się w ostatecznej fazie nudy.

Uwielbiam tą książkę! Autorka pokazuje, jak ludzie mogą być porąbani i normalni. Victoria pokazuje dwa światy. Czytałam część drugą, lecz ta jest o wiele lepsza, polecam ;*

To jedna z tych książek która wciągnie każdą nastolatkę. Kiedy byłam młodsza uwielbiałam ją czytać.

UraOmote | 2012-11-01
Przeczytana: 03 lipca 2010

Książka jest fajna, lekka. Pomimo iż nie jest to mój klimat, miło mi się ją czytało.

Dreams_Lady | 2011-02-27
Przeczytana: 03 lipca 2010