Dama z Kalifornii

Tłumaczenie: Stefan Wojtowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Kolekcja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Always a Lady
romans, powieść, harlequin
Krystyna

Kiedy jej marzenia o ślubie rozleciały się jak domek z kart, kiedy jej przyszłość legła w gruzach, Lily uciekła z wytwornego świata, w którym dotychczas żyła, i podjęła sezonową pracę w Oklahomie. Miała nadzieję, że bezkresne krajobrazy tego surowego stanu pomogą ukoić jej ból. Właściciel rancza był bystrym obserwatorem i już pierwszego dnia zorientował się, że jego nowa kucharka coś ukrywa....

Właściciel rancza był bystrym obserwatorem i już pierwszego dnia zorientował się, że jego nowa kucharka coś ukrywa. Ponieważ jednak znakomicie gotowała, Case zrezygnował z dociekania prawdy. Jednak myśl, że Lily wkrótce opuści ranczo, wywoływała w nim niewytłumaczalny smutek.

źródło opisu: Harlequin, 2003

źródło okładki: http://harlequin.pl

książek: 2065
Anna Gręda | 2012-08-31

"Dama z Kalifornii" to najlepsza z książek, jakie kiedykolwiek przeczytałam.
Bohaterowie złapali mnie za serce, a fabuła zachwyciła umysł i duszę. Nie jest to typowo przesłodzony Harlequin (które dosyć często czytam, więc wiem, o czym mówię).
Sharon Sala napisała tą wspaniałą powieść z myślą o kobietach, które boją się zmienić swoje życie i przeciwstawić czoło lękom. Bohaterka "Damy z Kalifornii" potrafi zmiękczyć każde serce swoją niezwykłą siłą, której nie zniszczyły przeciwności losu, ani traumatyczne przeżycia.
Polecam gorąco!

Anna Baj | 2016-10-29