Spotkanie po latach

Tłumaczenie: Melania Wiktorska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Tempestous reunion
miłość, powieść, romans, harlequin
dzinka

Związek z Lukiem Santinim od początku nie miał szans powodzenia. Jak jeden z najbogatszych ludzi na świecie mógł poważnie traktować romans z nieopierzoną nastolatką?

Gdy Catherine zaszła w ciążę, postanowiła odejść. Wiedziała, że Luc nigdy nie zaakceptowałby ich syna, zdecydowała więc, że sama go wychowa i rozstała się z ukochanym, jak sądziła, na zawsze...

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Antonia | 2016-05-28
Przeczytana: 28 maja 2016

Lekka i przyjemna. Dobra dla kobiet, które lubią despotycznych bohaterów. Autorka przeskakuje czasem szybko z miejsca na miejsce, chwila mija zanim się czytelnik orientuje, w jakim aktualnie pomieszczeniu i w jakiej sytuacji są bohaterowie, ale to i tak całkiem niezłe romansidło.

Andadz | 2015-09-15

W tematyce "romans" nie ma już nic, co mogłoby zaskoczyć. Nie jest to może typowa historia miłosna, jednak po przeczytaniu pierwszych kilku zdań byłam w stanie przewidzieć zakończenie. Czytanie zajęło mi jakieś trzy godziny, nie jest to więc lektura wymagająca wielkiego umysłu bądź refleksji. Dobrze było zagłębić się w nią, aby oderwać się od codzienności, choć na chwilkę. Lekka, łatwa i przyjemna.

izomorfia3 | 2013-08-20
Przeczytana: 27 lipca 2014