Specjaliści od rozwodów

Tłumaczenie: Małgorzata Fabioanowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Satine". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: HarperCollins
Having Faith
prawnik, rozwód, romans

Faith i Sawyer poznali się i zaprzyjaźnili jeszcze jako studenci prawa. Ta studencka przyjaźń przetrwała próbę czasu. Teraz mają wiele wspólnego – oboje zakończyli nieudane małżeństwa i wyspecjalizowali się w sprawach rozwodowych. Ich kancelarie mieszczą się w tym samym budynku, co sprawia, że Faith i Sawyer spotykają się codziennie. Nagle jednak wszystko się zmienia. Jedna wspólnie spędzona noc po przyjęciu może zaważyć na ich przyjaźni. Faith i Sawyer woleliby udawać, że do niczego nie doszło, i nadal pozostać jedynie przyjaciółmi. Jednak oboje nie mogą zapomnieć o tym, co się wydarzyło. Jakby tego jeszcze było mało, dowiadują się, że po raz pierwszy będą przeciwnikami na sali sądowej…

źródło opisu: Wydawnictwo Mira, 2010

źródło okładki: http://harlequin.pl/mira

wiejskifilozof | 2014-10-17

Zakochałem się,w tej książce od samego początku.
Czyta się cudownie,tak lekko i wspaniale.
Główni bohaterowie,to mili ,cudowni ludzie.
Którzy wiedzą,czego chcą od życia.
Moi rodzice,są od 1987 roku po rozwodzie,więc książka była,dla mnie dość osobista.
Super się czyta.

Irena | 2012-01-30
Przeczytana: 21 stycznia 2012

„Nie odrywał od niej oczu. Starał się w lot odgadywać jej życzenia. Jakby tego nie było dość, przygotował uroczystą kolację przy świecach, spełniając tym samym marzenia Faith.”*

Miłość to coś czego nie da się przewidzieć, to coś co przychodzi kiedy chce i lokuje się tam gdzie chce. Nie od nas to wszystko zależy, a od niej. Nic w życiu nie jest proste, nawet ona. Trzeba o miłość walczyć, a gdy się ją zdobędzie pielęgnować jak coś najcenniejszego.

Faith i Sawyer to przyjaciele jeszcze ze studiów. Od razu się polubili i świetnie dogadywali. Zawsze ciekawie spędzali razem czas. Już wtedy byli związani z kimś innym i zakochani więc między nimi była tylko mowa o przyjaźni. Przyjaźni, która przetrwała do tej pory. Ci młodzi ludzie są teraz adwokatami od rozwodów i sami przez to przechodzili gdyż ich małżeństwa nie przetrwały. Teraz są spełnieni zawodowo ale samotni, tylko żadne z nich nie przyznaje się do tego. Pewnego dnia dowiadują się, że będą razem pracować tylko, że po...

LoVeandHoPe | 2014-05-30
Przeczytana: 30 maja 2014

Po raz pierwszy siegnelam po tworczosc tej autorki. Nie zaowiodlam sie,nawet przeciwnie-jestem mile zaskoczona powiescia.
Watki dobrze rozbudowane,doprowadzone do konca. Bohaterowie sa dynamiczni i wybuchowi.
Ogolnie rzecz biorac, powiesc jest taka, jaka byc powinna.Pelna zwrotow akcji, napiecia i zarazem wybuchow namietnosci. Przy tej ksiazce nie da sie nudzic.
Maly format robi mylne wrazenie. Myslalam,ze powiesc bedzie miala malo stron i szybko ja przeczytam. Mylilam sie. :) Ksiazka ma ponad 200 stron i jest bardzo wciagajaca. Gdyby nie szkola i nawal pracy przeczytanie lektury zajeloby mi z 3 godziny.

Polecam. :)

Zmykam czytac kolejna ksiazke tej autorki, ktora juz na mnie czeka.

Przeczytana: 01 listopada 2010

Młoda pani adwokat od lat przyjaźni się z kolegą ze studiów, również adwokatem. Lubią razem spędzać czas, znają się dość dobrze. Oboje są rozwodnikami, oboje już kiedyś byli zakochani, ich małżeństwa nie przetrwały próby czasu. Podchodzą do tego bardzo rozsądnie, nie wyolbrzymiają problemu.
Pewnego razu spotykają się na sali sądowej reprezentując przeciwne strony rozwodzącej się pary - on jest adwokatem męża, ona żony. Los chciał, że małżonkowie walczą ze sobą, a rozwód jest aktem zemsty.

Cóż mogę napisać? Jak ocenić książkę, która reprezentuje gatunek romansu? Z jednej strony lubię dobry romans, lubię przeczytać niezwykłą historię zakończoną happy endem typu "i żyli długo i szczęśliwie". Bo dobry romans nie jest zły. Ale chciałabym, żeby w książce działo się coś więcej, nie tylko rozmyślania zakochanych, ich wahania, ich spotkania podszyte erotyzmem. To trochę za mało. A w tej książce (bardzo krótkiej, więc można było się spodziewać, że za dużo treści tam nie będzie) nie dzieje...

toska1982 | 2013-02-09

Ciężko jest uwierzyć w szczęśliwe zakończenie, w miłość aż do "grobowej deski", zwłaszcza gdy ma się za sobą nieudane małżeństwo i gdy jest się "specjalistą od rozwodów". Ale warto zaryzykować i znów się poddać uczuciu, zakochać się , zamiast zamykać się w czterech ścianach i wmawiać sobie, że nic więcej nam nie potrzeba do szczęścia.
Książka lekka i przyjemna, idealna na leniwe popołudnie przy dobrej kawie. Polecam tym, którzy nie wierzą w szczęśliwe zakończenia lub boją się kolejny raz zaryzykować i zakochać się.

lady22 | 2016-08-16

Bardzo lekka, przyjemna książka. Podobało mi się bardzo, jak Sawyer zabiegał o Faith :)Super :)

Roodie | 2016-01-26
Na półkach: Wyzwanie 2016, 2016, Przeczytane
Przeczytana: styczeń 2016

Lekka, łatwa i nawet przyjemna - polecam

carly32 | 2016-03-26
ahha1 | 2015-10-11