83-7232-645-2
Biblia, religia
religia
kamk

W cyklu Biblioteka Miłośników Biblii, prezentujemy najnowszą książkę wybitnej znawczyni historii Grecji i Rzymu prof. Anny Świderkówny. "Książkę te mogę polecić wszystkim, którzy pragną zapuścić się na głęboką wodę rozważań biblijnych, by - pośród tajemnic antyku i Biblii - ćwiczyć się i opanować trudną "sztukę brodzenia" przynajmniej po kolana. Rozległa i głęboka znajomość starożytności, zarówno świeckiej, jak i biblijnej, a także profesjonalizm i kompetencja pozwala Autorce już na samym początku publikacji podjąć równie ważny, co trudny temat relacji pomiędzy Biblią a nauką." Abp Henryk Muszyński

Fox | 2011-03-23
Przeczytana: 23 marca 2011

Profesor Świderkówna przyzwyczaiła mnie do zupełnie innej literatury. Nie bardzo wiedziałam, czy czytam książkę naukową, czy katechezę. Nie polecam.

Gwiazdopatrznia | 2016-07-25
Garbos | 2015-09-21