Nie kłam kochanie

Wydawnictwo: Bliskie
978-83-925602-6-5
marzenia, miłość, romans
Evelline

Ania – młoda i wrażliwa dziewczyna z niełatwą przeszłością. W pracy – rozmawia z kwiatami. W domu – marzy o mężczyźnie, który ją pokocha. Marcin od razu wpada jej w oko, ale czy Ania odnajdzie się w jego świecie? Marcin - przystojny cynik lubi kosztowne rozrywki i kobiety. Na stały związek nie ma jednak ochoty. Dlaczego? Może w tłumie pięknych dziewczyn, nie potrafi dostrzec tej...

Marcin - przystojny cynik lubi kosztowne rozrywki i kobiety. Na stały związek nie ma jednak ochoty. Dlaczego? Może w tłumie pięknych dziewczyn, nie potrafi dostrzec tej „jedynej”…
Pewnego dnia życie Marcina zmienia się diametralnie. Uroczy przystojniak traci pracę, a kosztowne życie na kredyt staje się przeszłością. Szczęśliwie na horyzoncie pojawia się szansa na powrót do beztroskiego życia, ale Marcin musi znaleźć… żonę.

A co robi w naszej powieści kaktus? Cóż, Ania, która kocha kaktusy i mówi do nich po imieniu, to chyba jedyna osoba, która w Marcinie - kłamcy i cyniku, potrafi dostrzec coś dobrego… i zapragnie go zmienić. Czy wtedy kolczasty kaktus zakwitnie pięknym kwiatem?

Lenka | 2011-05-15
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 15 maja 2011

Super książka na niedzielne przedpołudnie :) i zdecydowanie lepsza niż film, który widziałam jakiś czas temu... w filmie zniechęcił mnie Piotr Adamczyk, nie pasował mi do roli Marcina...lekka, łatwa i przyjemna...najlepsza na takie ponure , deszczowe dni jak dziś :)

Pami | 2013-06-24
Przeczytana: 23 czerwca 2013

"Nie kłam Kochanie" to wesoła opowieść o miłości i przyjaźni.
Ania pracuje jako ogrodniczka, a Marcin to typowy don juan. Nie wie, że kocha się w nim od roku Ania. Los sprawia, że tych dwoje w końcu się lepiej poznaje w dość nietypowej sytuacji. Książka kończy się tak jak czytelnik myśli.

Wiktoriaaa | 2014-03-24
Przeczytana: 23 marca 2014

Mogłoby się wydawać, ze książka zawsze jest pierwowzorem pomysłu na film. A jednak w tym przypadku było całkowicie inaczej. Scenariusz do filmu zainspirował Maję Kotarską i Ilonę Łepkowską do napisania książki. Jest naprawdę rewelacyjna! Możemy poznać myśli bohaterów i przeczytać trochę dodatków. Jak dla mnie, zagorzałej fanki filmu, bomba. :D Polecam!

lulu | 2011-12-04

Czytało się szybko, łatwo i przyjemnie. Banalna historia, trochę śmiechu. Książka o wiele ciekawsza niż film. Przeczytałam ją błyskawicznie i naprawdę nie był to stracony czas. Idealna na niedzielne popołudnie.

Agueda | 2011-01-30

Książkę przeczytałam zanim obejrzałam film. I muszę powiedzieć, że podobała mi się bardziej. Zdecydowanie lepiej prezentuje się ta historia przedstawiona na papierze niż na ekranie.

Amadea | 2013-11-23
Na półkach: Przeczytane, Ekranizacje

Tradycyjnie-jak już obejrzałam,to nie przeczytam.Obejrzałam 2 razy i podobał mi się-zwłaszcza rola Beaty Tyszkiewicz.Taka sobie banalna historia,ale słodka i dobra dla relaksu.

Karolina | 2011-06-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadaaam! ^^
Przeczytana: 01 czerwca 2011

Świetna książka ;] Czyta się bardzo szybko (mi udało się przeczytać w jeden dzień). Polecam.!

Eveline | 2010-10-29
Przeczytana: 2008 rok

Nie wiem po co powstają takie 'książki'. Bezsensowne spisywanie scenariusza filmowego, bardzo ubogie,sztuczne. Z resztą, podobnie jak film.

Agnieszka | 2014-01-19
Przeczytana: 2013 rok

Czytało się szybko, łatwo i przyjemnie. Trochę banalna historia, ale nie żałuję, że sięgnęłam po nią.

M-A-J | 2014-01-29
Przeczytana: 04 maja 2008

Fabuła książki "Nie kłam kochanie" bardzo przyjemna, świetnie się ją czyta w pochmurne zimne dni.

Taka do wchłonięcia na jeden wieczór:)
Zdecydowanie bardziej polecam książkę niż film.