Marzenia się spełniają

2021-06-12
9788366719842

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Bardzo fajna i zabawna lektura. Można czytać nie znając wcześniejszego tomu "Ostrożnie z marzeniami", choć lepiej oba.

Lekka historia na raz, ale bez fajerwerków.

Lekka historia na raz, ale bez fajerwerków.

Dla mnie najlepsza książka pani Kotarskiej. Zabawna, sympatyczna, i jak zwykle u tej autorki, pełna szalonych zwrotów akcji. Polecam zwolennikom lektury z przymrużeniem oka.

Grażyna
Jeszcze nie przeczytałam
Czy wyjdzie również wydanie papierowe tej książki?

Grażyna
Jeszcze nie przeczytałam
Czy wyjdzie również wydanie papierowe tej książki?

Dodaj cytat z książki Marzenia się spełniają