Niepokorna

Tłumaczenie: Anna Błasiak
Cykl: Dziewczyna Super (tom 3)
Wydawnictwo: Amber
Reckless
angiem

Co słychać w akademii Waverly, elitarnym liceum z internatem? Oczywiście, jak zawsze, wrze tam jak w ulu. Jenny chodzi z Easym i coraz bardziej się w nim zakochuje. A Easy? Kocha Jenny, ale... Czy rozstanie z Callie to naprawdę był dobry pomysł? Brett też nie omijają nieprzyjemne niespodzianki. A przecież do niedawna jej ukochany wydawał się wcieleniem absolutnego ideału. A Tinsley, postrach szkoły i obiekt powszechnej fascynacji? Najpierw nieźle namiesza, a potem skupi się na nowym męskim celu. Musi jednak utrzymać ten romans w absolutnej tajemnicy. Prawdziwa bomba wybucha pewnej burzliwej nocy, kiedy dziewczyny zamknięte za karę w areszcie domowym urządzą superimprezę.

źródło opisu: Amber, 2007

źródło okładki: Amber, 2007

anymore | 2014-01-31
Przeczytana: 23 grudnia 2013

Dalsze przygody w szkole Waverly. Fajna seria.

Jabłuszkooo | 2016-01-05

Czytałam ją już dość dawno,ale pamiętam,że bardzo mi się podobała :) Nie było miejsca na nudę ,bo ciągle coś się działo.

Karolina | 2012-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2014