Emma's Secret
83-7384-581-X
dynastia, władza, zemsta, rodzina
dona

Poruszająca opowieść o pieniądzach i władzy, o namiętności, zemście i rodzinnych sekretach, które sięgają wiele dziesiątków lat wstecz. Pierwsza dama literatury kobiecej, autorka ponad 20 światowych bestsellerów, powraca w niej do postaci Emmy Harte, pięknej, niezależnej, niezłomnej kobiety, która rozpoczęła karierę od posady służącej, a zakończyła jako właścicielka międzynarodowego imperium finansowego. Okazuje się jednak, że przez lata ukrywała jakąś tajemnicę. Być może młoda Amerykanka, projektantka mody, która przyjeżdża z Nowego Jorku i podejmuje pracę we flagowym sklepie sieci Hartes w Londynie, ma z tą tajemnicą jakiś związek? Pierwsza część niedawno ukończonej trylogii jak zwykle u tej autorki zachwyca opisami życia wyższych sfer, wnętrz przepięknej rodowej posiadłości, eleganckich strojów i wyrafinowanych dań. Lektura w najlepszym stylu.

Katherina87 | 2012-11-21

IV Tom Sagi Emmy Harte.
Poruszająca opowieść o pieniądzach i władzy, o namiętności, zemście i rodzinnych sekretach, które sięgają wiele dziesiątków lat wstecz. "Pierwsza dama literatury kobiecej”, autorka ponad 20 światowych bestsellerów, powraca w niej do postaci Emmy Harte - pięknej, niezależnej, nie-złomnej kobiety, która rozpoczęła karierę od posady służącej, a zakończyła jako właścicielka międzynarodowego imperium finansowego. Okazuje się jednak, że przez lata ukrywała jakąś tajemnicę. Być może młoda Amerykanka, projektantka mody, która przyjeżdża z Nowego Jorku i podejmuje pracę we fla-gowym sklepie sieci Harte’s w Londynie, ma z tą tajemnicą jakiś związek… Pierwsza część niedawno ukończonej trylogii jak zwykle u tej autorki zachwyca opisami życia wyższych sfer, wnętrz przepięknej rodowej posiadłości, eleganckich strojów i wyrafinowanych dań. Lektura w najlepszym stylu.

eMM | 2016-05-06
małgorzata | 2016-03-12