Nie przegap życia. Ciesz się!

Tłumaczenie: Beata Śliwińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Myśli pozłacane". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Seize the day! Enjoy the moment
83-7168-465-7
złote myśli, aforyzmy, motta
Inne
Kamulka84

Zachwyt, radość, śmiech są darami, które pozwalają "pełnymi garściami" czerpać z życia to, co najpiękniejsze. Sprawiają, że łatwiej wierzyć w rzeczy niemożliwe. Zebrane w książeczce myśli zachęcają każdego do budowania głębokiej pogody ducha.

Nekromar | 2016-07-23
Przeczytana: 2009 rok

Są na tym świecie persony zaliczające się do gatunku "cytatus pospolitus". Spotykamy ich wszędzie: Na bazarach, w szkołach, przy bibliotekach a nawet na facebooku i innych dziwnych portalach.

Zaletą ich, jest szerzenie słów w cudzysłów wsadzonych, tak aby nie zaginęły w tym szerokim świecie. Minusem jest nadmiar cytatów, którymi karmią innych odbiorców.

Właśnie tym ludziom pragnę polecić ową miniaturową książeczkę. Powinna spełnić ich pozornie "głębokie" oczekiwania i żywione sentymenty względem "podniosłych haseł". Moich oczekiwań nie spełniła, ledwie centymetr czasu zapełniła.

Dam jej więc ocenę w stylu 4 na 10.

Brodzia | 2016-11-26
Kamulka84 | 2010-04-24