Arriva Robin Hood

Wydawnictwo: La Spiga MODERN LANGUAGES
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
robin hood, po włosku, włoski
włoski
fata

Seria I rosicchia favole przeznaczona jest dla dzieci rozpoczynających naukę języka włoskiego. Książeczki ukazują podstawowe słownictwo i konstrukcje gramatyczne języka włoskiego oraz - w większości przypadków - zawierają strony z ilustrowanymi mini-słowniczkami obrazkowymi prezentującymi tematycznie podstawowe słownictwo. Ponadto w większości książeczek znajdują się różnego rodzaju zabawne ćwiczenia i gry nawiązujące do treści lekturki.

fata | 2010-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2010

Świetny sposób na przyswojenie sobie podstawowych słów i zwrotów w języku włoskim.

Na półkach