Alla ricerca dell`amico scomparso

Wydawnictwo: ELI European Language Institute
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
alla ricerca, włoski, po włosku
włoski
fata

Książka z kolekcji Le Letture ELI Serie Bianca. W skład kolekcji wchodzi 10 lektur dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 15 lat obejmujących cztery poziomy trudności i mających na celu stymulowanie nauki języka włoskiego poprzez tematykę i narrację odpowiadającą potrzebom oraz upodobaniom nastolatków. W każdej z książek oprócz lektury znajdują się gry, zagadki i ćwiczenia z załączonymi...

Książka z kolekcji Le Letture ELI Serie Bianca.

W skład kolekcji wchodzi 10 lektur dla dzieci i młodzieży w wieku od 11 do 15 lat obejmujących cztery poziomy trudności i mających na celu stymulowanie nauki języka włoskiego poprzez tematykę i narrację odpowiadającą potrzebom oraz upodobaniom nastolatków. W każdej z książek oprócz lektury znajdują się gry, zagadki i ćwiczenia z załączonymi rozwiązaniami nawiązujące do tematyki opowiadania. Do większości książek dołączona jest płyta CD audio z nagraniem historii oraz dodatkowymi ćwiczeniami na rozumienie ze słuchu.

Książka Alla ricerca dell'amico scomparso + CD audio przeznaczona jest dla dzieci w wieku 11-13 lat na poziomie początkującym wyższym (do 1000 słów).

Tematyka: Genialny wynalazca Guglielmo został porwany. Rodzeństwo Nico oraz Camilla wyruszają na poszukiwania.

Książka zawiera sporo ciekawych zadań dzięki czemu w przyjemny sposób przyswajamy słownictwo.

Na półkach