Podstęp

978-83-241-2839-6
opieka, pamiętnik, skarb
dona

Inne wydania

Piękna, lecz nieco roztargniona Olimpia jest tak zajęta wychowywaniem trzech rozpuszczonych bratanków, że nie ma zbyt wiele czasu na poświęcenie się swej wielkiej pasji, jaką jest studiowanie starych legend. Z zachwytem więc przyjmuje pojawienie się nauczyciela, który ma poważnie zająć się edukacją niesfornych chłopców. Trudno się dziwić radości Olimpii - nowy nauczyciel, nie dość, że zdejmuje z niej większość obowiązków, to jest przystojnym brunetem, a na dodatek nie jest zwykłym nauczycielem, lecz spadkobiercą tytułu hrabiowskiego...

betina360 | 2014-06-22
Na półkach: Amanda, Przeczytane, 2014
Przeczytana: 22 czerwca 2014

Podstep w milosci nie jest zlym pomyslem o czym przekonala sie Oliwia.Odkrycie tajemnic starego pamietnika otwiera duzo tajemnic rodzinnych i pokazuje ze nie wszyscy sa tacy za jakich chca uchodzic.Kolejna dobra ksiazka Amandy i napewno nie nudna.

Paulina | 2015-06-16
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 15 czerwca 2015

Jedyną rzeczą jaka mi się w tej książce podobała to wątek z pamiętnikiem. Dotrwałam do końca tylko dlatego, że byłam ciekawa gdzie jest ukryty skarb. Mnie ta pozycja nie zachwyca.

Orlica | 2011-10-26
Przeczytana: 26 października 2011

Typowe babskie czytadło - czyta się lekko, przyjemnie i szybko. Jedyne, co mogę powiedzieć poza tym, to strrraszne błędy drukarskie i ortograficzne w tym wydaniu - już na pierwszej stronie znalazłam ich kilka... Mnóstwo literówek i słów typu "męszczyzna", "tródzić" itd...

kinia84p | 2012-06-19
Przeczytana: 19 czerwca 2012

wybierając ją z bibliotecznej półki zasugerowałam się poprzednią książką tej autorki, ale tam już mi się tak bardzo nie podobała, być może nie miałam nastroju na romans :)

Szana | 2014-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2014

Krótka, przeciętnie ciekawa i wciągająca.

Angelika | 2016-07-26
Na półkach: Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 lipca 2016

Kolejna historia miłosna z zagadką w tle. Wciągająca interesująca od samego początku. Olimpia i Jared

Dawno nie czytałam niczego tak nudnego jak ta książka. Tu sie nic nie dzieje. No może oprócz szukania tego skarbu.

Magdalena | 2013-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2013

Okropnie nudna książka. Lubię Amadę Quick, ale to to jest bardzo nieciekawą propozycją. Pełno literówek w książce. Historia nawet ciekawa, ale postać Olimpii była beznadziejnie beznadziejna.

agnes | 2012-09-12
Przeczytana: 01 lipca 2011

Bardzo ciekawa książka, którą lekko się czyta i która do końca trzyma w napięciu!

Annar28 | 2014-01-08
Przeczytana: 06 stycznia 2014

Jest okropnie nudna, nie mogłam skończyć jej czytać. Nie polecam!