Czy musimy być doskonali

Tłumaczenie: Małgorzata Koraszewska
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
How good do we have to be?
83-7150-332-6
psychologia, teologia
poradniki
Ag2S

Harold Kusher jest autorem znnej książki "Kiedy złe rzeczy zdarzają się dobrym ludziom'. W swoim kolejnym bestsellerze - czerpiąc ze współczesnej literatury pięknej, psychologii,teologii oraz trzydziestu lat własnych doświadczeń w pracy rabina - ukazuje, jak akceptacja i przebaczenie mogą zmienić związki z najważniejszymi ludźmi w naszym życiu i pomóc nam uporać się z trudnym wyzwaniem bycia człowiekiem. 'Czy musimy być doskonali?' jest książką dla każdego, kto doświadczył poczucia winy i rozczarowania. Harold Kushner pokazuje, że życie ludzkie jest zbyt skomplikowane, by ktokolwiek mógł je przeżyć bez popełniania błędów, oraz że nie powinniśmy się obawiać utraty miłości do Boga, kiedy okaże się, że nie jesteśmy doskonali.

kywa | 2013-12-20
Mustaherukka | 2017-03-21