Czy musimy być doskonali

Okładka książki Czy musimy być doskonali
Harold S. Kushner Wydawnictwo: Zysk i S-ka poradniki
poradniki
How good do we have to be?
Zysk i S-ka
1998-01-01
1998-01-01
83-7150-332-6
Małgorzata Koraszewska
psychologia teologia

więcej Więcej

Pod koniec Kushner ma trochę powtórzeń z książki Kiedy złe rzeczy zdarzają się dobrym ludziom. Jednak to nadal dobre ćwiczenia duchowe, polecam dla rozwoju duchowego i ogólnoludzkiego.

Przeczytana głównie ze względu na rewelacyjną, a może nawet przełomową interpretację, każdemu chyba znanej, historii Adama i Ewy i ich nieposłuszeństwa. Jestem bardzo zadowolony i zainspirowany myślami autora - teologa i przez 30 lat rabina.

Morał tej książki jest bardzo prosty i pouczający. Mówi o tym, że nie musimy być doskonali, aby zasłużyć sobie na miłość. Żyjemy w...

• Chcę-lista
  • Moje opinie/ recenzje
  • Biblia
  • 👀 Mam do przeczytania
  • ! BŚ
  • Przeczytane 2020
  • 📚 Biblioteczka domowa
  • Religion

Dodaj cytat z książki Czy musimy być doskonali