Czy musimy być doskonali

Harold S. Kushner Wydawnictwo: Zysk i S-ka poradniki
How good do we have to be?
83-7150-332-6
Małgorzata Koraszewska
Zysk i S-ka
psychologia teologia
How good do we have to be?
poradniki
83-7150-332-6
Małgorzata Koraszewska
psychologia teologia

Pod koniec Kushner ma trochę powtórzeń z książki Kiedy złe rzeczy zdarzają się dobrym ludziom. Jednak to nadal dobre ćwiczenia duchowe, polecam dla rozwoju duchowego i ogólnoludzkiego.

Przeczytana głównie ze względu na rewelacyjną, a może nawet przełomową interpretację, każdemu chyba znanej, historii Adama i Ewy i ich nieposłuszeństwa. Jestem bardzo zadowolony i zainspirowany myślami autora - teologa i przez 30 lat rabina.

Morał tej książki jest bardzo prosty i pouczający. Mówi o tym, że nie musimy być doskonali, aby zasłużyć sobie na miłość. Żyjemy w...

• 📚 Biblioteczka domowa
  • Spirituality
  • Chcę-lista
  • Religion
  • Moje opinie/ recenzje
  • ! MBP
  • Inne
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Czy musimy być doskonali