Bal stulecia

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Cykl: Na Topie (tom 6)
Wydawnictwo: Amber
Some Like it Hot

Zbliża się bal maturalny. Ben wraca do Los Angeles, w samą porę, żeby zabrać Annę na bal. Ale pewna dziewczyna może zepsuć ich plany. Adam odkrywa coś, co może sprawić, że świat Cammie rozpadnie się na kawałki. Samantha zgadza się iść na bal z Parkerem i... nie poprzestają tylko na tańcu. Co się stanie, kiedy z Paryża przyleci chłopak Samanthy, żeby zrobić jej niespodziankę? Ten bal będzie odlotowy.

źródło opisu: Amber

źródło okładki: Amber