Porozmawiajmy spokojnie o... tych sprawach

Wydawnictwo: Liberton
83-910699-0-7
Pawlukiewicz
religia
Scarlett

Autor książki - ksiądz katolicki z długoletnim doświadczeniem duszpasterskim - w lekki i przystępny sposób przedstawia argumenty przemawiające za dochowaniem czystości przedmałżeńskiej. W oparciu o tę publikację powstały trzy konferencje, noszące tytuł "Seks - poezja czy rzemiosło?", wygłoszone przez tegoż księdza.

Śnieżka | 2011-09-23
Przeczytana: 2009 rok

ks.Pawlukiewicz jak zwykle świetnie omawia "te sprawy" :) Książka bardzo fajna-polecam serdecznie!
Warta przy okazji wspomnieć o Jego konferencjach "Sex-poezja czy rzemiosło" :)

Konwalia | 2012-08-16
Przeczytana: 15 sierpnia 2012

Przeczytałam niemalże jednym tchem. Autor jest niesamowity, ogromne poczucie humoru i umiejętność dosadnego pokazania tego co robimy źle, przy czym nie ma tu żadnego moralizatorstwa. Tak mnie wciągnęło,że poszukałam jego kazań w internecie - super polecam każdemu!

Scarlett | 2010-04-15
Przeczytana: sierpień 2009

Napisana przeszło dwanaście lat temu, a mimo to wciąż tchnąca tym samym optymizmem, mądrością i jakże typowym dla Autora poczuciem humoru. :-) Jestem przekonana, że za dziesięć, piętnaście czy dwadzieścia dwa lata będzie tak samo aktualna, jak teraz.
Urocza.

Madlena | 2011-02-21

Książka o poważnych sprawach. Książka o której nie da się mówić bez uśmiechu. Ks. Pawlukiewicz pisze prosto, otwarcie i, co ważne, zabawnie. :) Warto przeczytać.

Maryszka Chod | 2011-05-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

No co tu dużo ukrywać - ksiądz Pawlukiewicz, to jednak ksiądz Pawlukiewicz :). Ten, kto choć raz posłuchał jego wypowiedzi, kazań, wykładów, potem już tylko chce więcej i więcej.
Jest to człowiek, który w dowcipny sposób potrafi rozmawiać na poważne tematy, ale tak by słuchacz nie czuł się zniesmaczony, a przy okazji czegoś mądrego się dowiedział.
"Piotruś" jest tak mądrym i wspaniałym człowiekiem, że przychodzą tłumy, wierzących i niewierzących by jego posłuchać.
I nic się nie zmienia w tym wszystkim, jeśli chodzi o książki. Tak samo jest i w przypadku tej książki. Szybko się czyta i na długo zapamiętuje. :)

liv87 | 2015-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2015

Uwielbiam ks. Piotra. Książka świetna, polecam każdemu katolikowi, nawet już tym starszym pokoleniom.

Sandri | 2015-06-23
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

,,Porozmawiajmy spokojnie o tych sprawach...” to książka Ks. Piotra Pawlukiewicza, której kontynuacją jest cykl spotkań pod hasłem ,,Seks- poezja czy rzemiosło?”
Książka jest napisana z humorem, prostym językiem. Brak w niej moralizowania czy karcenia tych którzy zagubili się w swojej seksualności. Bo "ludzka rzeczą jest upadać lecz diabelska trwać w upadku" ważne jest więc żeby powstać z grzechu. Nie brakuje w książce przykładów ludzi, którzy mogą świecić przykładem w swej wstrzemięźliwości i oddaniu Bogu. Są także przykłady ludzi kochających się aż po grób. Książka bawi, uczy i wzrusza.

Kokoszka | 2012-12-04
Przeczytana: czerwiec 2011

Bardzo lubię ks. Palukiewicza. Wiele zagadnień, które są poruszone w książce są powtórką z jego kazań, tych popularnych na yt:)

aura131 | 2013-02-14

Zasłużone dziesięć
połknięta
zapamiętana

ta kłótnia pod krzyżem Jego i Jej:)

A.

Mateusz | 2015-05-23
Na półkach: Religia, Posiadam, Przeczytane

Dobrze się czyta i szybko.Zresztą nazwisko autora gwarantuje dobrą lekturę.