Ciąża, poród, połóg

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Lekarz Radzi Kobietom". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
9788320007312
ciąża, poród, połóg
PaniKa

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat ciąży, porodu i połogu. Kobieta która chce zostać matką, może się z niej dowiedzieć o wszystkim: o wczesnych objawach ciąży, o tym, co wolno, a czego w tym okresie robić nie powinna, jak się ma odżywiać, jakie mogą być dolegliwości i powikłania ciąży. Można też prześledzić rozwój płodu, przebieg porodu, dowiedzieć się o różnych problemach związanych z okresem połogu. Autor przede wszystkim chce przekazać przyszłej matce informacje na interesujące ją tematy, sygnalizuje, jakie objawy mogą w tym okresie skłaniać kobietę do zasięgnięcia porady lekarskiej.

Małgorzata | 2015-09-30
femme_ | 2014-04-05