Polski słownik medyczny

Jan ŁańcuckiStanisław Z. Rudnicki
, Paweł RudnickiMaria Skalska-GelettaJerzy T. ŚwiderskiDymitr AleksandrowIrena LenartowskaWitold RudowskiTeresa PanawoJerzy M. KrawczyńskiLeon JabłońskiAntoni MarciniakJanina ŚnigurowiczJerzy PopinigisHalina HofmanJerzy KlimekCezary W. KorczakJulian ŚwierczyńskiKazimierz KoncewiczMarek SznajdermanRoman MichałowiczSławomir RumpKrystyna BożkowaMarek PawlikowskiBogdan KamińskiBarbara CabalskaSławomir MaślińskiJanusz KrzyżowskiKrystyna PecoldAndrzej HilgierRoman DzierżanowskiStanisław RadowickiJanina Pecyna-SielewiczMarian WilimowskiAleksander PruszczyńskiTadeusz KorzybskiMirosław J. WysockiJanusz SzajewskiWładysław NowakowskiWanda Rożynek-ŁukanowskaIrena PruszyńskaDanuta MaślińskaMieczysław PałkaEwa PaprockaKrystyna WasylkiewiczMaria PawlinaTadeusz Dzierżykray-RogalskiJerzy PasterskiMariusz M. ŻydowoWitold TłuchowskiStefan RaszejaJadwiga PreisMirosław MossakowskiAndrzej Kossakowski (lekarz)Stefan ŚlopekZdzisław BizońJulian DereckiHenryk MłodeckiWanda SzotowaTeresa MaterkowskaLeon ŻelewskiJan Karol KostrzewskiHanna EliaszIrena IwańczukTadeusz OrłowskiJózef TerleckiEwa KochmanJózef HellerAntoni HorstTadeusz RożniatowskiJerzy WróbelKsawery RowińskiJózef HanoAdam KunickiEdmund MikulaszekJan NielubowiczGrzegorz AbgarowiczBenedykta BogusMaria RobowskaAnna Cichoń-CzekalskaHalina RudnickaMaciej CzekalskiJanina Jurecka-PanufnikZygmunt KameraŁucja KitlasZofia KossowskaJolanta KucińskaZofia OleszkieiwczWiesław RudzkiKrystyna Rybińska-DąbrowskaJoanna SłodowskaAndrzej ŚródkaTeresa Widłak-PiernikAniela AdonajłoZenon AleksandrowiczAdam AlexandrowiczHenryk AraszkiewiczAdam BarańskiMaria Bartkowska-OrłowskaMagdalena BergerJan Nowicki (lekarz)Zbigniew JethonHenryk ChwiałkowskiMaria DąbskaZygmunt GancarzEwa GoneraJanusz Krzywicki (stomatolog)Maciej GrójecJerzy HigierHenryka Siwińska-GołębiowskaWitold SławińskiAndrzej Piotrowski (lekarz)Janusz A. IndulskiJózef JankowiakKazimierz JanowiczBożena JędrzejewskaZbigniew KaletaJózef KałużnyJerzy KamińskiMałgorzata KosteckaPiotr KozłowskiAndrzej KrotkiewskiTeresa ŁukośWiesław ŁasińskiWładysław MasłowskiJerzy MastalerskiJan Albert MadeyLucyna MichalskaEdward MolskiStanisław MoskalewskiRyszard NiemiroHanna Niemirowska-MikulskaStanisław PiątkowskiUrszula Radwańska (lekarz)Eligiusz PreislerZbigniew SaganRyszard SzarejkoJózef SzczypińskiHalina Wardaszko-Łyskowska
Wydawnictwo: PAN, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
8320003199
PAN, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
medycyna anatomia anestezjologia chirurgia ftyzjatria genetyka mikrobiologia okulistyka onkologia toksykologia
zdrowie, medycyna
8320003199
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę