Polski słownik medyczny

Grzegorz AbgarowiczAniela Adonajło
, Dymitr AleksandrowZenon AleksandrowiczAdam AlexandrowiczHenryk AraszkiewiczAdam BarańskiMaria Bartkowska-OrłowskaMagdalena BergerZdzisław BizońBenedykta BogusKrystyna BożkowaBarbara CabalskaHenryk ChwiałkowskiAnna Cichoń-CzekalskaMaciej CzekalskiJulian DereckiRoman DzierżanowskiTadeusz Dzierżykray-RogalskiMaria DąbskaHanna EliaszZygmunt GancarzEwa GoneraMaciej GrójecJózef HanoJózef HellerJerzy HigierAndrzej HilgierHalina HofmanAntoni HorstJanusz A. IndulskiIrena IwańczukLeon JabłońskiJózef JankowiakKazimierz JanowiczZbigniew JethonJanina Jurecka-PanufnikBożena JędrzejewskaZbigniew KaletaZygmunt KameraBogdan KamińskiJerzy KamińskiJózef KałużnyŁucja KitlasJerzy KlimekEwa KochmanKazimierz KoncewiczCezary W. KorczakTadeusz KorzybskiAndrzej Kossakowski (lekarz)Zofia KossowskaMałgorzata KosteckaJan Karol KostrzewskiPiotr KozłowskiJerzy M. KrawczyńskiAndrzej KrotkiewskiJanusz Krzywicki (stomatolog)Janusz KrzyżowskiJolanta KucińskaAdam KunickiIrena LenartowskaJan Albert MadeyAntoni MarciniakJerzy MastalerskiWładysław MasłowskiTeresa MaterkowskaDanuta MaślińskaSławomir MaślińskiLucyna MichalskaRoman MichałowiczEdmund MikulaszekEdward MolskiStanisław MoskalewskiMirosław MossakowskiHenryk MłodeckiJan NielubowiczRyszard NiemiroHanna Niemirowska-MikulskaWładysław NowakowskiJan Nowicki (lekarz)Zofia OleszkieiwczTadeusz OrłowskiTeresa PanawoEwa PaprockaJerzy PasterskiMarek PawlikowskiMaria PawlinaMieczysław PałkaKrystyna PecoldJanina Pecyna-SielewiczAndrzej Piotrowski (lekarz)Stanisław PiątkowskiJerzy PopinigisJadwiga PreisEligiusz PreislerAleksander PruszczyńskiIrena PruszyńskaStanisław RadowickiUrszula Radwańska (lekarz)Stefan RaszejaMaria RobowskaKsawery RowińskiTadeusz RożniatowskiWanda Rożynek-ŁukanowskaHalina RudnickaPaweł RudnickiStanisław Z. RudnickiWitold RudowskiWiesław RudzkiSławomir RumpKrystyna Rybińska-DąbrowskaZbigniew SaganHenryka Siwińska-GołębiowskaMaria Skalska-GelettaJanusz SzajewskiRyszard SzarejkoJózef SzczypińskiMarek SznajdermanWanda SzotowaWitold SławińskiJoanna SłodowskaJózef TerleckiWitold TłuchowskiHalina Wardaszko-ŁyskowskaKrystyna WasylkiewiczTeresa Widłak-PiernikMarian WilimowskiJerzy WróbelMirosław J. WysockiWiesław ŁasińskiJan ŁańcuckiTeresa ŁukośStefan ŚlopekJanina ŚnigurowiczAndrzej ŚródkaJerzy T. ŚwiderskiJulian ŚwierczyńskiLeon ŻelewskiMariusz M. Żydowo
Wydawnictwo: PAN, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
8320003199
PAN, Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
medycyna anatomia anestezjologia chirurgia ftyzjatria genetyka mikrobiologia okulistyka onkologia toksykologia
zdrowie, medycyna
8320003199
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę