Savoir vivre dla każdego

Wydawnictwo: Świat Książki
Magdalena

Dociekliwy czytelnik dowie się, jak postępować nie tylko od święta, ale i w zaciszu domowym, a także w takich smutnych uroczystościach jak pogrzeb - żeby zyskać miano człowieka z klasą. Znajomość i stosowanie reguł, o jakich wspomina autor, z pewnością ułatwi życie i zminimalizuje ilość konfliktów. Autor unika powierzchownego mentorstwa i pospiesznych ocen, raczej radzi, niż pokrzykuje, lubi zasłaniać się wątpliwościami, by wciągnąć czytelnika w dyskusję.

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl

kakunia84 | 2014-03-13
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Poradniki

przydała mi się owa książka w dokształcaniu się do "roli kelnerki" w życiu zawodowym .....praktyczne porady na całe życie by zrobić dobre wrażenie na gościach nie tylko w lokalu ale i w życiu prywatnym ;) polecam taka lektura przyda się każdemu ;)

Piotr Celiński | 2011-12-03

Obowiązkowe lektura!

Przemek | 2015-05-24
Przeczytana: 24 maja 2015

Książka mimo upływu lat doskonale opisuje zasady dobrego zachowania w sytuacjach oficjalnych jak i w kontaktach towarzyskich. Warto zaznaczyć że niemal wszystko jest aktualne, a inne zasady są na tyle uniwersalne że przekładają się na e-maile, telefony komórkowe itp. Lektura którą powinien znać każdy kto chciałbym aby być damą lub gentlemanem.

Paulina | 2015-08-06

Ciekawa książka, wiele interesujących podpowiedzi między innymi odnośnie kulturalnego zachowania przy stole czy podczas uroczystych spotkań.

Anna | 2016-11-18
Aleksandra | 2016-08-29