Annabella

Wydawnictwo: Pol-Nordica
Annabella
miłość, spisek, zamach, król
Ettelea

Annabella, córka kucharki, zakochuje się w poruczniku Marcusie Dalinie, który przybył do jej rodzinnego miasta, by chronić króla przed spiskowcami. Uboga dziewczyna może tylko marzyć o młodzieńcu z dobrej rodziny. Ale oto nieoczekiwanie los przychodzi Annabelli z pomocą. Jeden z zamachowców przypadkiem przekazuje jej tajną wiadomość, która ogromnie zainteresuje Marcusa...

Gajka | 2016-11-15
Na półkach: Na jeden raz, Przeczytane

Do tej pory jedyne co czytałam Pani Sandemo była Saga o Ludziach Lodu, z jej opowieściami nie miałam zbytnio do czynienia. Za młodu udało mi się dorwać jedną po której ryczałam jak bóbr ;P.

Jednak nie wiem czy zgorzkniało mi się czy może wyrosłam z takich książek, ale nie do końca mnie to wzięło. Znaczy książka jak najbardziej jest sympatyczna, lekkie prowadzenie wątków, nie ma kontemplowania nad bzdurami, a mała liczba stron sprawia, że książka jest na jedno południe. Pióro bardzo lekkie, ale miłość od pierwszego wejrzenia typu zobaczyłam gościa na korytarzu, spojrzał na mnie i się zakochaliśmy, jakoś tego nie kupuję. Ok. rozumiem to tylko książka, wszystko jest możliwe. Ale z jednej strony to było takie cukierkowe, że niekiedy nie dało się nie przewrócić oczami.

Powiedzmy sobie szczerze, książka fajna ale na jeden raz, czy do niej wrócę? Nie wiem, powątpiewam w to.

vendelin | 2011-05-27
Na półkach: Przeczytane, Romansidła

Chyba najnudniejsza ze wszystkich Opowieści.

Irena | 2010-06-12
Przeczytana: 15 stycznia 2011