Ty (to masz i rozwijaj)

1-896167-02-0
poradnik
poradniki
maniacz

Książka TY jest podręcznikiem dla Klubów Ludzi Sukcesu im. Małego Tadzia. Kluby te istnieją od 1992 roku. Treść książki podana jest tak, jak była oryginalnie napisana w 1995 roku. Aktualnie nie planuję wznawiać wydania książki "TY" przede wszystkim dlatego, że po 11 latach doświadczeń z Klubami chcę zmodyfikować koncepcję ich funkcjonowania, udoskonalić, ułatwić zakładanie i prowadzenie Klubów oraz umożliwić lepszą komunikację między nimi. Ten materiał ma już wartość historyczną, ale do czasu opracowania nowych podręczników klubowych może z powodzeniem służyć prowadzeniu i zakładaniu nowych klubów.

mariola | 2016-10-26
bursztynowa | 2016-03-31