Listy z Ameryki

szatanielica

książek: 2052
Tania | 2014-07-16
Matthew | 2015-04-18

Ciężka lektura. Dzieli się właściwie na dwie części. Pierwsza część książki, gdy autor przebywa głównie w Chicago jest ciężka do przebrnięcia. To głównie narzekania: jest praca źle, nie ma też źle; ma dziewczynę źle, nie ma też źle. Warto dodać, że podczas swojego pobytu w USA Pieczyński nastawił się na pracę tylko i wyłącznie jako aktor. Więc gdy nie ma pracy zajmuje się przesiadywaniem całe dnie w kawiarniach, zaczepianiem dziewczyn i pisaniem jak cierpi bo nie ma pracy i pieniędzy. Na początku książki dziwne dosyć są ciągłe narzekania na brak kobiety przeplatane z jego kolejnymi związkami czy przygodami z rożnymi kobietami. Wydaje się, że autor nie może wytrzymać tygodnia bez seksu. Irytujące są narzekania na brak pracy. Gdy jest praca w teatrze, narzeka z kolei, że on chciałby w filmie. Gdy zapraszają go na casting filmu to stwierdza, że 'pierdoli' i nie idzie bo coś tam w roli mu się nie spodobało. Gdy już w filmie gra to narzeka, że słaby itp. Narzeka, że Amerykanom...

macieklew | 2011-09-28
Przeczytana: 28 września 2011

Pieczyński miał kilka niezłych ról w TV i filmie, ale pisać listów nie powinien (OK - niech pisze, tylko niech nie wydaje).

artfan | 2016-06-06
Doris | 2015-11-23