Dziewczyna sponsora

The Kept Woman
978-83-60376-64-5
dziewczyna sponsora
Mani

Dziewczyna sponsora to doskonała literatura kobieca – lekka i romantyczna, błyskotliwa i dowcipna, gwarantująca znakomitą zabawę. Dobra proza pisana przez kobietę, nie tylko o kobietach, ale przede wszystkim dla kobiet. Książka, która poza śmieszną fabułą, mówi coś ważnego o nas i naszym życiu. Jest to historia słodkiego kłamstwa, którego następstwem staje się szereg żartobliwych i...

Jest to historia słodkiego kłamstwa, którego następstwem staje się szereg żartobliwych i zaskakujących zdarzeń. Główną bohaterkę – Samanthę Monroe –porzuca mąż, zostawiając z długami i trójką dzieci na utrzymaniu. Dowiaduje się ona, że znany polityk – Jack Tolliver – poszukuje kobiety, która za wynagrodzenie, będzie udawała jego narzeczoną. Jack musi zmienić swój wizerunek – z łajdaka uganiającego się za spódniczkami w odpowiedzialnego faceta. Samantha bez wahania decyduje się na tę grę. Los obojgu jednak spłata figla. Kiedy Samantha okazuje się być seksownym i mądrym rudzielcem, a nie zaniedbaną matką, Jack nie pozostaje wobec jej wdzięków obojętny. A i dla Samanthy już po pierwszym pocałunku gra pozorów staje się niemożliwa. Poza tym uparty przedszkolak, dwoje kłótliwych nastolatków, zwariowany pies i… seks nie z tej ziemi – to wszystko pod jednym dachem nie ułatwia udawania narzeczonych… Warto poznać dalsze losy tych bohaterów…

Justyna | 2013-09-25

Powyższa książka wpadła mi do rąk przez przypadek w ogromnej miejscowej bibliotece, a z racji, że nie znalazłam ani jednej z poszukiwanych przeze mnie tamtego dnia pozycji, postanowiłam dać za wygraną i zabrać ją ze sobą do domu.
Muszę przyznać, że nie był to najgorszy wybór. Książka nie stanowi dzieła literackiego, a ponadto błędy w tłumaczeniu sprawiają, że momentami źle się ją czyta. Jednak mimo to, spędziłam miło czas w towarzystwie tejże pozycji i nie żałuję, że mój wybór padł właśnie na nią.
Czyta się ją szybko, łatwo i przyjemnie. Określiłabym ją mianem bajki dla dorosłych i chyba jedynie w takich kategoriach należy ją rozpatrywać. Okraszona dużą dawką humoru, nutą intrygi, szczyptą pikanterii i masą pieniędzy, stanowi jedną z tych opowieści, które przydają się na samotne jesienne wieczory.
Niestety, entuzjastom zaskakujących zwrotów akcji szczerze odradzam - zakończenie przewidywalne już od pierwszych stron. Domyślam się, że panowie też raczej z własnej woli nie sięgną...

Kasik | 2013-02-20

Książka jest lekka jak wiatr :) - współczesna bajka o kopciuszku.
Polecana dla tych co chcą się zrelaksować ;)

| 2013-09-30

Rewelacyjna książka ! Historia 36-letniej matki samotnie wychowującej trójkę dzieci która ledwo wiąże koniec z końcem. Dostaje propozycje nie do odrzucenia. Ma przez pól roku odgrywać role narzeczonej bogatego,przystojnego,egocentrycznego Jacka by poprawić jego wizerunek jako przyszłego polityka. Historia lekka,zabawna i wciągająca.Oczywiście od pierwszego wejrzenia między Sam a Jackiem zaiskrzyło,ale czy ten "związek" ma jakieś szanse na zaistnienie?
Przekonajcie się sami ;)

gosiuloch | 2013-04-17

Książka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Nie spodziewałam się, że będzie mi się ją aż tak przyjemnie i szybko czytało... Gorąco polecam tą pozycję.

MartaBee | 2013-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2013

Super się czyta. Dziwne ze jeszcze nie ma filmu na podstawie ;) Śmiałam się momentami na głos :) Polecam!

Jagoda | 2014-08-28
Przeczytana: 09 sierpnia 2013

Oj jak ja lubię takie historie o Kopciuszkach ;) Historia Sam samotnie wychowująca trójkę dzieci po przejściach w trudnej sytuacji materialnej. Dostaję propozycję zapewnienia dogodnego życia swoim dzieciom i już nigdy nie będzie musiała martwić się o pieniądze….ale warunek jest taki, że przez pół roku musi odgrywać rolę narzeczonej przyszłego polityka. Który znany jest raczej jako kobieciarz. Dlatego ta sytuacja ma pomóc im obojgu. Jack jest piekielnie przystojny bogaty no i trochę egocentryczny. Można się domyślać że od samego początku pomiędzy nimi zaiskrzyło…..ale czy to wystarczy? Uważam że warto sięgnąć po tą książkę i samemu się przekonać ;)

Karolina | 2014-09-07
Przeczytana: 07 września 2014

Takie typowe babskie czytadło na jeden raz, ale czytadło bardzo sympatyczne. Ciepła, lekka historia miłosna w stylu Kopciuszka. Można pomarzyć. Rozluźnia, nadaje się na miły, jesienny wieczór.

daria | 2011-08-25
Na półkach: 2014, 2011, Przeczytane
Przeczytana: 25 sierpnia 2011

Jeden z lepszych romansów :)

edit czerwiec 2014

Przeglądając półkę książek przeczytanych w 2011 roku natknęłam się na tą i na to jedno zapisane przeze mnie zdanie. Zupełnie nie pamiętałam tej pozycji, więc wzięłam się za czytanie.
Nadal podtrzymuje to co napisała kilka lat temu. Jest to świetny romans, ale nie tylko. Mamy tu bohaterów, których nie da się nie lubić. Ciekawą "akcję" związaną z wyborami i całą to intrygą utrzymanki.
Jeszcze nie raz wrócę do tej książki.

kin5511 | 2014-05-02

Przyjemna , lekka i daje wiele ciepła. Przenosi w inną rzeczywistość. Mały Dakota został moim ulubieńcem a Jack przeszedł niesamowitą metamorfozę dzięki Sam. To typ książki po , którą warto sięgnąć drugi raz. Ze względu na zabawne dialogi :) POLECAM!

mistrzyniF1 | 2016-03-28
Na półkach: Obyczajowe, Przeczytane, Romanse
Przeczytana: 28 marca 2016

Cukierkowa, ale bardzo przyjemna lektura na wieczór.