Niemoralna oferta

Tłumaczenie: Dobromira Jankowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "DO TOREBKI". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
An Offer You Can't Refuse
lola, powieść, jill mansell

Lola jest szczęśliwie zakochana w Dougu, pochodzącym z bogatej londyńskiej rodziny. Aby pozbyć się niechcianej kandydatki na synową, matka chłopaka oferuje jej 10 tysięcy funtów. Lola odrzuca propozycję, ale wkrótce okazuje się, że będzie musiała zmienić zdanie, aby ratować inną bliską sercu osobę. Wyjeżdża na Majorkę, by po dziesięciu latach wrócić i zamieszkać na Notting Hill. Los sprawia,...

Lola odrzuca propozycję, ale wkrótce okazuje się, że będzie musiała zmienić zdanie, aby ratować inną bliską sercu osobę. Wyjeżdża na Majorkę, by po dziesięciu latach wrócić i zamieszkać na Notting Hill. Los sprawia, że drogi tych dwojga znowu się przecinają. Niestety Doug sądzi, że dawno temu Lola dała się przekupić. Tym razem na drodze do szczęścia staje nie tylko matka Douga, ale także upór obojga i kolejne niezwykłe zbiegi okoliczności.

Marianna | 2016-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2016

Dobra, wciągająca od początku powieść obyczajowa, napisana lekkim językiem, z dużą dawką humoru. Losy bohaterów są bardzo ciekawe, dużo dzieje się w ich życiu. Autorka pokazuje jak ważne jest wybaczanie, odbudowanie zaufania i o tym, że przeznaczenie zawsze się dopełni. Tak samo jest z prawdziwą miłością, która zawsze wygrywa. Fajna, przyjemna opowieść, z happy endem. Śmiało można się przy niej zrelaksować. Polecam.

chochlikowa | 2014-08-01

Nie wiem dlaczego, ale przeważnie gdy czytam powieści Pani Mansell, bardziej interesują mnie losy bohaterów drugoplanowych, niż głównej osóbki. Bo te kobiety, które miały być najbardziej interesujące, są dla mnie zbyt irytujące, aby przelać na nich całą sympatię.
I tak jest tez tym razem. Postać Loli jest sympatyczna. Dziewczyna jest przebojowa, miła, wszyscy ją uwielbiają (no prawie), a jednak drażni mnie w jakiś irracjonalny sposób. Dużo bardziej byłam zainteresowana losami Gabe'a lub Sally. A Lola i jej matka, które miały być zabawne i czarujące, cóż jak dla mnie nie były.

nomika | 2015-10-09
Przeczytana: 12 września 2015

Bardzo zabawna, dowcipna historia młodej dziewczyn Loli, która jako nastolatka popełniła wielki błąd zostawiając swojego chłopaka. Jednak jej zachowanie ma drugie dno, za pieniądze, które dała jej matka Douga spłaciła długi swojego ukochanego ojczyma.
Dla mnie fajna lektura na miłe spędzenie wieczoru

Aaana | 2015-04-21

Czego nie zrobi matka dla swojego dziecka. Lecz matki nie zawsze wiedzą co jest dla nas najlepsze. Tak jak w wypadku Dougiego. Kocha on Lolę i nie chce jej stracić. Niestety pod wpływem zdarzeń losu Lola musi przyjąć ofertę matki ukochanego choć łamie jej to serce. Po latach spotykają się ale nic już nie jest takie jak dawniej. Uczucie nie wygasło ale pozostają pretensje, które są ogromną barierą ale czy aby na pewno nie da się jej pokonać...

asia_32 | 2014-01-09
Przeczytana: 08 stycznia 2014

Sympatyczna,bardzo zabawna opowieść o Loli-kierowniczce londyńskiej księgarni obdarzonej poczuciem humoru i sporą ilością ekscentrycznych znajomych.Dużo śmiechu gwarantowane:)

beatka18 | 2014-02-16

jak każda ksiązka tej pisarki pełna humoru i wciągająca od pierwszej strony

Natalia | 2013-12-25

Zabawna, prosta, szczęśliwie się kończąca powieść z banalną fabułą.
Dwudziestoparoletnia kobieta, Lola, pragnąca za wszelką cenę powrotu swojego ukochanego, żywiącego do niej urazę, gdyż ta rzuciła go dla 10 tysięcy, które otrzymała od jego matki.
Polecam osobom, które chcą niezłą dawkę humoru i lekkości.

Wiikusiia | 2015-11-06
Przeczytana: czerwiec 2015

Jak dla mnie książka była rewelacyjna, po opisie z tyłu okładki nie myślałam, że okaże się taka wciągająca ;) Bardzo fajnie się czytało ;)

książek: 1907
skorupka | 2016-09-09
Na półkach: Przeczytane, Jest

Tak jak byłam zachwycona książką "Nie traćmy ani chili" (przezabawną, wzruszającą i romantyczną), tak ta była mdła i nudna.
Lola zostawiła Douga 10 lat temu i po takim okresie, przebywając z nim raptem 10 minut już kocha go "na amen". Do tego nachodzi go, śledzi ... ile razy kobieta może usłyszeć od faceta, że ten jej nie chce i słuchać jego złośliwości, żeby wreszcie zrozumiała! I nagle na koniec książki, na dwóch ostatnich stronach on jednak dochodzi do wniosku że ona jest jego "przeznaczoną" ... trochę żałosne!
Tak samo przyjaciel Loli i siostra Douga ... szkoda słów.
Jeśli chodzi o tą książkę to może z dwa razy pokazał mi się uśmiech na ustach ... kiedy przy "Nie traćmy ani chwili" wiele razy śmiałam się w głos.
Ciekawe jak inne pozycje Pani Mansell...

maryna902245 | 2016-06-23
Przeczytana: 15 czerwca 2016

LOla zakochana chłopaku pochodzącym z bogatej rodziny , któregoś dnia musi z nim zerwać . Matka daje jej ofertę aby wzięła pieniądze i się na oczy nie pokazywała . Skorzystała ale były jej potrzebne aby ratować ojczyma . Chłopak gdy zobaczył Lole po wielu latach nie mógł jej wybaczyć . Ale , gdy dowiedział się prawdy próbował jej ponownie zaufać . Bardzo cierpła tamtej decyzji co wtedy podjęła .