Masochistka

Okładka książki Masochistka Magda Kukawska
Okładka książki Masochistka
Magda Kukawska Wydawnictwo: Magda Kukawska Cykl: Temptation Club (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Temptation Club (tom 2)
Magda Kukawska
2024-04-18
2024-04-18
bdsm romans darkromans erotyka trauma tajemnica temptationclub seks

RECENZJA

„MASOCHISTKA”

Seria: Temptation Club (tom 2)

Współpraca Reklamowa —
AUTOR: MAGDA KUKAWSKA

Książka wyłącznie przeznaczona dla pełnoletnich czytelników, ponieważ zawiera liczne sceny erotyczne i treści, które są nieodpowiednie młodszego czytelnika.

„– Udawać twardą?! – sarkam. – Nie muszę udawać. Nie jestem twarda, jestem niczym porcelanowa lalka, która wielokrotnie upadała. A każdy ten upadek powodował na jej powierzchni kolejne pęknięcie. Teraz zostałam rozbita na milion drobnych jak ziarenka piachu kawałeczków, których nie da się już posklejać”.

„Masochistka” to druga część serii Temptation Club. W tej części poznajemy dokładniej Sarę i jej przeszłość.
Bardzo niegrzeczna, hipnotyzująca, wciągająca historia oparta na bdsm, która skrywa w sobie wiele emocji, tajemnic, traumę, strach, ale również coś więcej, zaufanie i kontrolę. Pisarka poprzez wierzchnie warstwy, tej opowieści idealnie dociera do sedna historii, która jest
niezwykle interesująca. W dodatku autorka pokazuje świat bdsm bardzo realnie, ze wszystkimi jej odcieniami.
Idealnie pokazuje różne oblicza relacji uległa – pan, te, które prowadzą do destrukcji, są złe i jak nie powinny wyglądać, ale również pokazuje, jak powinna wyglądać zdrowa relacja, taka, która jest oparte na zaufaniu, komfortowa dla obojga ze stron, dająca niesamowite doznania.
Masochistka to książka, która skrywa intrygującą historię i dosłownie pochłania bezpowrotnie, totalny rollercoaster emocji. Ta historia również skrywa w sobie pewną tajemnicę, a my odkrywamy, ją strona po stronie, a to dodaje tej historii coś intrygującego,  zaskakującego i pewnej głębi.
Autorka ma lekkie, przyjemne pióro, pełne emocji. Idealnie oddaje zachowania bohaterów, dzięki czemu możemy ich  zrozumieć ich postępowanie. Idealnie balansuje między napięciem, namiętnością, a wydarzeniami, co sprawia, że czytanie tej książki staje się prawdziwą przyjemnością i nie można oderwać się od historii, która wzbudza ciekawość i duże zainteresowanie.
To powieść idealna dla wszystkich czytelników, którzy szukają mocniejszych wrażeń.

Książki napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Sary i Krystiana, dzięki czemu możemy zagłębić się w ich uczuciach, emocjach i przeżyciach. Zarówno tych cielesnych, jak i emocjonalnych.

Bohaterzy świetnie wykreowani, intrygujący, barwni i bardzo realnie wykreowani. To, co przeżyła, Sara nie mieści mi się w głowie.
Jej ojca miałam chęć dosłownie ukatrupić.
Czuć było pomiędzy Sarą a Krystianem tę specjalną, wyjątkową więź, ona przy nim nie walczyła, poddała mu się i zaufała mu, choć to nie było takie łatwe.

Sara to kobieta, która pogubiła się w swoich uczuciach, próbuje radzić sobie po swojemu po tym, co przeżyła. Udaje, że jest uległa, poddaje się pod władzę mężczyzn, a ona ich wykorzystuje do zadawania sobie bólu i cierpienia. Podnieca ją jej siła i to, że jej pan nie potrafi, jej złamać. Toczy walkę, w której nigdy nie przegrywa, ponieważ nigdy się nie poddaje.
Dzięki Krystianowi zobaczy, jak destrukcyjne były jej zachowania, z których nie zdawała sobie sprawy.

Krystian to postać, która polubiłam od samego początku.

„... Moje puste spojrzenie. Zupełnie, jakby mnie tam nie było. Bo może nie było? W końcu ciało to tylko skorupa, która staje się pusta, gdy opuszcza ją dusza. A ja w tamtym momencie nie mogłam mieć w sobie duszy”.

Po zniknięciu Aurelii Sara próbuje wspierać Aleksandra, co nie jest łatwy zadaniem, ponieważ mężczyzna totalnie się załamał. Próbuje odnaleźć dziewczynę wszelkimi sposobami, jednak okazuje się to bardzo trudne. Sara pozostaje w dalej w niebezpiecznej relacji z Tomaszem, który z każdym dniem staje się coraz brutalniejszy i nieobliczalny w swych poczynaniach. Kobieta potajemnie szuka kolejnego pana, by uwolnić się spod władzy Tomasza. Tak trafia pod skrzydła Krystiana, który bierze za nią odpowiedzialność i chce, aby zmierzyła się ze swoją bolesną przeszłością.

-Czy Krystian da jej upragnione szczęście?
-Czy Sara da radę zmierzyć się ze swoją przeszłością?
-Czy Sara podda swe ciało i umysł Krystianowi?
-Czy Sara poskleja się po tym co ją spotkało?
-Czy Krystian będzie w stanie usunąć blizny, które widnieją na jej ciele i duszy?
-Co się stanie, gdy do życia Sary wróci człowiek, który ją w przeszłości skrzywdził?
-Co czeka dziewczynę, gdy na jej drodze  ponownie staje człowiek, który ją  przeszłości skrzywdził?
-Czy Sara będzie w stanie przypomnieć sobie, co jej umysł zablokował po przeżytych traumach?
-Co się stanie z oprawcami dziewczyny?

Polecam.

RECENZJA

„MASOCHISTKA”

Seria: Temptation Club (tom 2)

Współpraca Reklamowa —
AUTOR: MAGDA KUKAWSKA

Nastawiłam się na kontynuację losów bohaterów pierwszej części i tu małe rozczarowanie,bo to historia innej pary.Dla mnie mniej emocjonalna czy ciekawa.Jednak trzeba przyznać,że z psychologicznego punktu widzenia, postać Sary jest interesująco skomplikowana.

Po poprzedniej części zastanawiałam się czy dać tej serii szansę. Dałam ją czytając tę książkę. Mogę powiedzieć śmiało, że zaskoczyła mnie. Była dużo lepsza, pokazała zdrową relację D/s, choć w okrojony sposób i jak to w erotykach, z romansem, podczas gdy w życiu prawdziwym ludzie z klimatu często łączy tylko układ. Niemniej rozpatruje tę książkę jako fikcję, a nie obraz realizmu. Pióro autorki jest przyjmne, ale zauważyłam kilkanaście błędów, które wynikają zapewne z braku korekty. Bohaterów polubiłam, ta część mnie nie męczyła. Mogę uznać ją za dobrą.

RECENZJA PATRONACKA
Tytuł : Masochistka. Tom II serii Temptation Club.
Autor : Magda Kukawska
Data premiery : 18.04 2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracapatronacka

Opis e-booka :
Tom II serii Temptation Club.
Książka wyłącznie dla czytelników 18+
Po zniknięciu Aurelii, Sara próbuje wspierać załamanego Aleksandra, jednocześnie pozostając w niebezpiecznej relacji z Tomaszem. W Temptation Club poznaje chirurga plastycznego, który rozumie jej pragnienie odczuwania bólu. Krystian zmusza dziewczynę, by otworzyła się przed nim i zmierzyła z własną, bolesną przeszłością. Powrót do traum nie jest łatwy dla Sary. Sytuacja pogarsza się, gdy do jej życia wraca człowiek, który krzywdził ją w przeszłości. Czy chirurg będzie w stanie usunąć blizny, które zdobią nie tylko ciało, ale i duszę
dziewczyny?
"Wszyscy ci dominujący mężczyźni sądzą, że oddaję się pod ich władzę, ulegam i
odczuwam przyjemność z bólu. Jestem oszustką, bo wcale nie jestem uległa. Wykorzystuję ich jako narzędzie do zadawania sobie cierpienia. Kiedyś, gdy byłam młodsza, cięłam się, by za pomocą bólu fizycznego wygłuszyć emocjonalny. Teraz robię to samo, tyle że Tomasz, a w przyszłości ktoś inny, będzie moim substytutem żyletki."
Książka zawiera sceny seksu oraz praktyk BDSM.

" Obiecaj mi coś – proszę Krystiana.–
Nie pozwolisz, bym znowu zrobiła coś
takiego. Nawet...nawet, gdyby nam nie
wyszło. Jeśli kiedykolwiek zobaczysz,
że ponownie tak się staczam,
zamknij mnie, załatw pomoc, a w ostateczności mnie zabij."

W drugim tomie Temptation Club, czytelnik bliżej poznaje historię Sary.
Widzimy jak Aleksander jest załamany po odejściu Aurelii i jak stara się ją odszukać, kiedy ona wcale nie chce zostać znaleziona. Mimo wszystko stara się być dobrym przyjacielem dla Sary.
Sara po kolejnej brutalnej sesji z Tomaszem postanawia od niego odejść i poszukać w Temptation Club nowego Pana.
Sara poznaje Krystiana, który akurat w klubie pokazywał sztukę NEEDLE PLAY, czyli sztuka zdobienia ciała igłami.
Czy Krystian zaspokoji pragnienia Sary?
Kiedy wszystko zaczyna się układać w życiu Sary znów pojawia się mężczyzna, który krzywdził ją kiedy była nastolatką.
W dziewczynie budzą się dawne lęki.
Nocne koszmary zostawią ślady w psychice Sary.
Czy Krystian pomoże jej pozbyć się traumy?
Poznajmy tu też i Marcela, przyjaciela Krystiana, ale i nie tylko.
Jaką rolę odegra w tej historii Marcel?

To co autorka nam zaserwowała w drugim tomie, to jest istny rollercoaster.
Trauma, strach, tragedia, wyrzuty sumienia i dużo scen erotycznych. 🔥
Zaintrygowani? 🤔
To może inaczej.
Sara, która na pozór jest uległa, ale czy napewno? Dziewczyna ma inne pobudki do tego by udawać uległą.
Tomasz, który staje się coraz bardziej brutalniejszy w sesjach z Sarą, przez co dziewczyna zaczyna szukać sobie nowego Pana.
Aleksander, który zrozpaczony szuka żony, zaczyna popadać w alkoholizm, przez co dopuszcza się zdrady. ( ale jakiej efektownej, czytając to, próbowałam wyobrazić sobie taką imprezę 🤭)
Krystian, chirurg i przyjaciel Marcela.
Marcel - kim jest Marcel? To zostawię Wam jako smaczek, aby zapoznać się z lekturą.
Gorąco polecam. 🔥
Dziękuję autorce za zaufanie i za to, że mogłam zostać patronką kolejnego tomu Temptation Club.
Z niecierpliwością czekam na kontynuację.
A Was zachęcam do zapoznania się z bohaterami. Może i wam historia przypadnie do gustu, tak jak mi. Ja po lekturze miałam tylko taką myśl : Ja chcę jeszcze raz. 💜
#książkoweimpresje.

RECENZJA PATRONACKA
Tytuł : Masochistka. Tom II serii Temptation Club.
Autor : Magda Kukawska
Data premiery : 18.04 2024r.
#współpracareklamowa
#współpracabarterowa
#współpracapatronacka

Opis e-booka :
Tom II serii Temptation Club.
Książka wyłącznie dla czytelników 18+

To moje ponowne spotkanie z członkami Temptation Club, w tej części mamy szansę poznać bliżej Sarę, która wydawała mi się kobietą z której promieniuje siła, że rola uległej jest tym czego pragnie w związku damsko- męskim i spełnia jej potrzeby seksualne i emocjonalne. Ale im bliżej poznawałam ją i jej historię, to widziałam pogubioną dziewczynę, która została zmuszona do podporządkowania się, tłumienia siebie i swoich oczekiwań. Pragnęła zagłuszenia swoich emocji, oddawała całkowitą kontrolę na sobą mężczyznom, a oni wykorzystywali to by zyskać nad nią przewagę.
Ale najgorsze jest to czego zaznała w rodzinnym domu, od osoby która powinna akceptować i wspierać. Czasami traktowanie przez bliskich, choć jest złe i godne potępienia wydaje się, że takie coś jest normą i na nic lepszego nie zasługuje. Sara ma to szczęście, że trafia na mężczyznę, który wie jak powinno się traktować kobietę.

Seria Temptation Club jest świetnie napisana, która mnie zachwyciła, a bohaterowie ukazują nam swoje różne oblicza. Ta książka jest przeznaczona dla niegrzecznych dziewczynek, bo są tutaj wątki erotyczne z BDSM, czyli będzie bardzo niegrzecznie.

Nie martwcie się będziemy mieli okazję dowiedzieć się co słychać u Aurelii i Aleksandra ( bohaterów z pierwszej części ). A jeśli nie czytałeś poprzedniej części to nic się nie stało, bo można je przeczytać w różnej kolejności. Zachęcam do zapoznania się z obydwiema częściami.

Dostałam ostatnio propozycję nie do odrzucenia od @mocneksiazki i... Jak widzicie, nie odrzuciłam! Jak dobrze, że Kasia ma taką moc i zna mój gust, by mi nie odpuścić zrecenzowania nowej książki @magda_kukawska_autorka 🥵

Jestem świeżutko po lekturze, bo skończyłam ją jakieś piętnaście minut temu i jedyne co mi się ciśnie na język to "Chcę jeszcze!".

Świat BDSM nie jest łatwy do opisania, mało tego autorka nie tylko pokazuje nam tajniki zdrowej relacji Uległa-Pan, ale także jak takie relację nie powinny wyglądać, a i jak łatwo poprzez własne demony i lęki nie odczuwać tego, że coś powinniśmy zmienić.
Magda, prócz świetnego resarchu w każdej dziedzinie, którą opisuję w treści, dała także sobie trudne wyzwanie, aby poruszyć ciężkie tematy w książce i moim zdaniem, opisała wszystko nie tyle co ze smakiem, ale z wyczuciem dla czytelnika w sferze emocjonalnym. Nic, co jest opisane w treści nie jest krzywdzące dla osób, które mogły w swoim życiu doznać szkód na psychice przez potwory (ludźmi, tych sk*rwieli nie nazwe [za przekleństwo cenzurowane przepraszam, choć nie żałuje]). Stylistyka, to jedna wielka petarda, więc niech mnie ktoś oświeci, dlaczego takie właśnie treści (nie toksyczne, wspierające, dające ukojenie, ale i rozrywkę) nie są nagłaśniane? (To chore, bo właśnie takie książki powinny, być na tyle znane, aby wyskakiwała mi taka pozycja z lodówki).

Przyznaje bez bicia, pierwszego tomu nie czytałam, ale zaraz nadrobię. Autorkę pierwszy raz mogłam poznać, dzięki drugiemu tomu (ten na zdjęciu),który mnie oczarował, ale już uspokajam, Wy także możecie przeczytać tom drugi, bez znania pierwszego, choć już znając styl Magdy, zachęcam do obu!

Co dostaniecie w treści, która pozostanie we mnie na wieki?
Dziewczynę przelęknioną i przesiąkniętą złymi nawykami i relacjami, przystojnego zbawcę chirurga, wysublimowane sceny erotyczne, świetnie wykreowane postacie, genialnie pokazany świat BDSM oraz zastrzyk emocji!

Wraz z Sarą przeżyjecie mnóstwo emocji, a nawet jej własną terapię, którą uparcie będzie chciała wyprzeć.

Magda, to było genialne przeżycie, życzę Ci mnóstwo sukcesów 🤍

"Masochistka" zapisujcie tytuł, bo czekam na Wasze opinie 😈

Świat BDSM nie jest...

Po raz drugi wkraczamy w progi Clubu Temptation w którym ich członkowie mogą spełniać swoje najskrytsze pragnienia.
Jest naprawdę gorąco,mocno i odważnie.

🔞Tym razem poznajemy bliżej postać Sary,która w I tomie była odważną kobietą,nie bojąca się wyzwań w czasie perwersyjnego seksu.Teraz widzimy ją z innej strony.Tłumi i skrywa swoją przeszłość przez to historia jest porażająca!Nie tylko jej akceptacja traktowania Tomka na niej,może wzbudzać kontrowersje,ale również relacja z ojcem będącym mężczyzną bez zasad opiewa o krytykę i niezrozumienie!Dopiero spotkanie odpowiedniego mężczyzny przez Sarę powoduje,że jej życie się zmienia.Widzimy początki zaufania z Krystianem oraz troskę i zmierzenia się-twarzą w twarz z przeszłością.

🔞Nie mogę wspomnieć o poznaniu tajemniczego właściciela klubu.To postać bardzo intrygująca i ciekawa,aż ciarki pojawia się na skórze,gdy się pojawia.Smaczku dodaje poznanie dalszych losów Aurelii i Aleksandra.W związku z tym czekam na ich dalszą historię w III tomie!

🔞Sięgając po tą historię przygotujcie się na dużą dawkę emocji.Jest nie tylko bardzo niegrzecznie,ale również niebezpiecznie.Każdy element wnosi coś nowego,pobudzającego i niegrzecznego.Porusza wiele ważnych tematów i koniecznie ją przeczytać!

🔞Gorąco polecam

Jest naprawdę gorąco,mocno i odważnie.

• Seria

Dodaj cytat z książki Masochistka