Making Her Theirs

Lily Manning Wydawnictwo: Innes Field LLC literatura obyczajowa, romans
Innes Field LLC
2023-08-23
2023-08-23
romans erotyk why choose reverse harem mfmm

Ilość Jezusowania przekroczyła wszelką skalę 😬

Książki spod znaku why choose pochłaniam bez większego zastanowienia - widzę i biorę. W przypadku tej powieści żałuję mojej zachłanności. Nigdy nie mam nic przeciwko 90% smuta i 10% fabuły jeśli książka jest dobrze napisana lub osoba autorka ma świetny styl pisania.
Zgadnijcie co.
Niczego takiego tu nie było.
W całej budowie książka ledwo ociera się o rzecz poprawną - ile jednak można jezusować i do tego jeszcze przepraszać Jezusa, że się go woła w trakcie seksu (nie żartuje)... "Making her theirs" ma zabójcze tempo od momentu, w którym Georgia poznaje trójkę seksownych braci. Szybkie jest, dosłownie, wszystko. Serio, o czym nie pomyślicie, to dzieje się w przeciągu kilku chwil. I jak czasem strasznie potrzebuję fast burn, tak tutaj wszystko jest nieprzyjemnie fast foodowe, nie ma żadnej chwili na rozpracowanie uczuć, charakterów, czegokolwiek.

Cóż, strasznie się rozczarowałam, ale dziękuję NetGalley za egzemplarz do recenzji 😊

Ilość Jezusowania przekroczyła wszelką skalę 😬

Zgadnijcie co.
Niczego takiego tu nie było.
W całej...

• Dirty, dirty! One plus more( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • E-czytane
  • Inglisz mejbi