Planer książkary

Okładka książki Planer książkary praca zbiorowa
Okładka książki Planer książkary
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Young literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Wydawnictwo Young
2023-10-10
2023-10-10

Wielka euforia po otrzymaniu tegoż planera zamieniła się na wielkie rozczarowanie.
Co mnie doprowadza do szału:
- 37 stron notesu + kilka kolorowanek
- 28 stron zwykłego planera tygodniowego,
- 23 strony na dodawanie recenzji, co daje miejsce na 46 książek WHAT? WHAAAAAAAAAAT?
- Wyzwanie na początku planera jest na 100 przeczytanych książek w rok. To gdzie ja mam te recenzje i notatki robić do 100 książek?

Co jest fajne:
+ Zabawy w Bingo
+ Lista 100 klasyków do przeczytania
+ Miejsce na polecajki
+ Przyjemny design

Te plusy to są takie pierdołki a jak się okazuje nie ma najważniejszego czyli miejsca na notatki dotyczące książek... Co się tutaj stało?

Co mnie doprowadza do szału:
- 37 stron notesu + kilka kolorowanek
- 28 stron zwykłego planera tygodniowego,

Planer jest okej, ale na dłuższą metę był dla mnie trochę nie wygodny.

Mam go od listopada (czyli już 4 miesiące) i zaznaczam w nim tylko przeczytane książki, challenge, czasem jeszcze uzupełniam bingo.
Jest ładny, na początku pisałam z nim bez przerwy, ale teraz jakoś zmarniał. Mam dużo pustych stron i trochę żałuję tego zakupu. Sądziłam, że ten planer będzie typowo książkowy, ale ma nadmiar treści, które są według mnie nie potrzebne.

Nie wiem, czy polecam, czy też nie, może po prostu ja nie potrafię z takich rzeczy korzystać.

Planer jest okej, ale na dłuższą metę był dla mnie trochę nie wygodny.

Czy zapisujecie gdzieś książki, które przeczytaliście? Mi zawsze brakowało narzędzia, które by mi pomogło w podsumowaniu rocznym przeczytanych książek. Miałam aplikację na telefonie ale żadna nie sprawdziła się. W tym roku postawiłam na planer specjalny dla książkoholików.
Przede wszystkim to co pierwsze widzimy to przepiękna okładka, która zauroczyła mnie od pierwszego spojrzenia. Gumka zabezpieczająca sprawi, że przypadkowo nie otworzy nam się w torebce.
Co zawiera planer książkary w środku? Dużo, nawet bardzo dużo.
Mamy stronę o mnie gdzie możemy wpisać ulubioną książkę z dzieciństwa, ulubiony gatunek czy ulubiony autor. W planerze znalazło się miejsce na książkowe wydarzenia, targi, spotkania autorskie i jak dla mnie to bardzo przydatne bo lubię brać udział w takich wydarzeniach i sama prowadzę spotkania autorskie.
Na stronach planera znajdziemy Książkowe polecajki, listę pożyczonych książek i wiele innych ciekawych stron.
Są też zapychacze takie jak quiz czy horoskop, które moim zdaniem są akurat zbędne.
Co najważniejsze mamy miejsce na recenzję przeczytanych książek gdzie możemy wpisać autora, tytuł, ocena, gatunek, liczbę stron, formę książki, plusy i minusy.
Bardzo spodobał mi się również tracker czytelniczy gdzie wpisuję liczbę przeczytanych stron w danym dniu.
Poza tymi wszystkimi stronami książkowymi mamy strony ogólne z rzeczami do ogarnięcia w danym tygodniu i dużo stron notatek gdzie można wpisać cokolwiek.

Podsumowując Planer Książkary to przepięknie wydany gadżet, który nie jednemu ułatwi spisywanie wszystkiego co jest dla niego ważne po przeczytanej książce. Strony planera są kolorowe i ucieszą oczy.
Wydaje mi się, że jest bardziej zrobiony pod młodszych czytelników (młodzieży) niż tych starszych, jednak dla mnie to strzał w dziesiątkę i jestem ciekawa jak będzie wyglądał na koniec roku. Mam zamiar używać go również w pracy bibliotekarza i zapisywać w nim wszystkie nasze spotkania i listę książek, które chcę przeczytać z półek naszej biblioteki.

Lubicie zapisywać przeczytane tytuły?
Ja chyba w końcu zacznę to robić, bo nigdy nie miałam odpowiedniej motywacji! Tymczasem w moje ręce wpadł PLANER KSIĄŻKARY i może jemu uda się zapanować nad moim książkowym chaosem.
Gracie czasem w książkowe Bingo? – tu je znajdziecie!
A może macie ochotę na Czytelniczy Horoskop? – przeczytałam swój i muszę przyznać że… szok… TRAFIONY W PUNKT.

Planer zawiera:

💜 specjalne miejsca na recenzje,
💜 pola na notatki z rzeczami do ogarnięcia,
💜 miejsce na top najlepszych książek,
💜 wyzwania czytelnicze,
💜 sporo kartek w kropki – na notatki dla tych, którzy tak jak ja, lubią się rozpisać
💜 ma nawet miejsce na listę czytelniczych prezentów!

To bardzo pomysłowa pozycja, która świetnie trafi w gusta młodych czytelników, jak również osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z czytaniem.
I nie tylko! To również świetny pomysł na prezent dla każdej Książkary.

Lubicie zapisywać przeczytane tytuły?
Gracie czasem w książkowe Bingo? – tu je znajdziecie!

Taki prezent dla mola książkowego 😁😁 obdarowała mnie Córcia sprawiając mi ogromną radość ❤️😘
Planer wpisuje się w moje zapotrzebowanie idealnie, jest w nim wszystko co lubię, kalendarz miesięczny dla przeczytanych książek, kalendarz tygodniowy dla prozy życia, miejsce na "muszę przeczytać" ,na recenzje, na notatki, nawet coś do pokolorowania. Dla mnie super 👍🙂

"Planer Książkary" to coś w sam raz dla mnie i dla części czytelników, którzy lubią sobie notować pewne rzeczy. Trochę kosztuje, ale ma fajną okładkę i interesującą zawartość. Od pierwszego wejrzenia wiedziałam, że go kupię i będę trzymała razem z innymi moimi skarbami.

Zawartość "Planera Książkary" jest następująca:
1) kilka zdań o posiadaczu planera
2) quiz "Jaką książką jesteś?"
3) książkowe bingo
4) czytelniczy horoskop
5) miejsce na recenzje książek i opis ukochanych postaci
6) do uzupełnienia listy: ulubionych i poleconych książek, letnich lektur na wakacje, książkowych prezentów, ulubionych cytatów oraz książkowych życzeń, polecajek, playlist i wydarzeń związanych z książkami
7) zestawienie 100 książek, z którymi warto się zapoznać
8) miesięcznik i tygodnik
9) wyzwania: 50 książek i 100 książek
10) notes i kolorowanki

Zawartość "Planera Książkary" jest następująca:
1) kilka zdań o posiadaczu planera
2) quiz "Jaką książką...

Planer książkary to cudowny gadżet dla każdego mola książkowego.
Piękna twarda oprawa. Biel i czerń zatopiona w całości w stonowanych kolorach fioletu, wrzosu, turkusu, pomarańczu i lekkiego różu.
Ma świetne praktyczne rzeczy dodatkowe jak zakładki wstążkowe oraz gumkę, sprawiającą, że nic nie jest w stanie z niego wypaść, jeżeli włożycie tam zakładeczkę, karteczkę, czy koniczynkę na szczęście.

Jest piękny i bardzo praktyczny. Podzielony jest na różne części , w których znajdziecie miejsce na czytelnicze wydarzenia, listy książek, zapiski polecajek, książek , które sami chcecie przeczytać, pożyczone książki, wyzwania czytelnicze na 50 lub 100 książek, ulubione cytaty, horoskop czytelnika, trackery przeczytanych stron, krótkie recenzje, organizery tygodniowe, notatki , rysunki, antystresowe kolorowanki, lista książkowych prezentów dla bliskich osób, quiz, naklejki i wiele innych niespodzianek.
Przy recenzjach jest możliwość oznaczenia ilości gwiazdek, plusy i minusy książki oraz rodzaju książki: papierowa, audiobook, e-book. Jakby mało było to jeszcze są rubryki na głównych bohaterów.
Planer może być też kalendarzem, nie jest datowany i od was zależy, kiedy zaczniecie sobie w nim pisać i notować.

Piękne wydanie, sympatyczne małe rysuneczki , grafiki dla upamiętnienia czy uprzyjemniania czasu jak filiżanka kawy, kotek itp.

Polecam nawet jako notes, jeżeli ktoś nie chce skrzętnie prowadzić swoich notatek.
Doskonała pozycja na prezent. Cudo!

Planer książkary to cudowny gadżet dla każdego mola książkowego.

Planer Książkary - coś wspaniałego dla osób, które nie tylko czytają książki, ale też je przeżywają.

Zaglądam do planera regularnie odkąd go kupiłam, pomaga mi trzymać się swoich postanowień, a w najbliższej przyszłości zamierzam zająć się którymś z podanych bingo (uwielbiam) i może trochę poszperać za wymienionymi klasykami.

To ratunek dla każdego, kto musi znaleźć prezent dla książkary, a nie ma pojęcia, co już przeczytała, a czego jeszcze nie. Polecam wszystkim czytelnikom i czytelniczkom, którzy lubią prowadzić papierowe dzienniki. Gadżetów związanych z pasją nigdy za wiele!

Można wykazać się kreatywnością i tworzyć, upiększać, planować, śledzić swoje postępy, notować złote myśli, własne przemyślenia, pisać recenzje... Dziennik składa się z wielu różnych rozdziałów, każdy znajdzie coś odpowiedniego pod siebie. Dla mnie strzał w dziesiątkę....

Dzisiaj mam dla was coś zupełnie innego, zamiast książki chce wam przedstawić, towar pierwsza klasa, coś bez czego żadna książkara nie powinna ruszać się z domu. Bo toż to idealna rzeczy, by od teraz wszystkie ważne zapiski były w jednym miejscu. Jeżeli jesteście typami ludzi którzy wszystko zapisująca jak ja, a karteczki macie poprzyklejane dosłownie wszędzie, to ten plener jest idealny dla was. Z nim karteczki odejdą w zapomnienie. Ja od kiedy go używam mam ogarnięte swoje sprawy na tip top, dodatkowo nie tylko wpiszecie tu swoje recenzje, ale także ulubione cytaty, zrobicie też listę prezentów dla swoich bliskich. Planer także urozmaici nam czas ze sobą poprzez playlisty książkowe, bądź quizy, czy tez czytelniczy horoskop. Brzmi idealnie prawda. Do tego szata kolorystyczna jest idealnie dobrana, nie będzie sposobu by się zgubił, a kolorowe wnętrze zachwyci jeszcze bardziej. Oh ale najbardziej w nim podoba mi się książkowe Bingo, o tak oraz wyzwanie 100 książek które zdecydowanie zostawiam na kolejny rok kalendarzowy, bo w tym już dawno tą liczbę przekroczyłam. Twórcy nie zapomnieli o artystycznych duszach i dodali obrazki do pokolorowania, ha malując je poczujemy się jak dziecko, a może to i dobrze czasem warto uwolnić swoje wewnętrzne dziecko by trochę poszalało. Ja jestem nim bardzo zachwycona jedynie ubolewam na tym że jest za mało stron. Chce zdecydowanie cegiełkę.

Jeżeli kochasz czytać, to wypróbuj ten planer książkowego mola. Wszystko stanie się z nim łatwiejsze, gwarantuje

Nie wiedziałam, że Planer może mi się aż tak spodobać! Jest wiele stron, które mnie zaintrygowały i z pewnością będę z nich korzystać!

Ogromnie podoba mi się lista 100 książek, które trzeba przeczytać w ciągu całego życia. Zawsze chciałam taki plakat a teraz mam to w bardziej “kieszonkowej” wersji.^^

Do tego bingo, miejsca na challenge i możliwość zapisywania swoich recenzji. Podoba mi się też pomysł z listą życzeń (będę podrzucała te strony Adamowi przed świętami, żeby wiedział co mi kupić).

Mimo tego, że podchodziłam do tego planera z rezerwą, podoba mi się zdecydowanie bardziej niż się spodziewałam i już zaczęłam go uzupełniać!🥰💕

Do tego bingo, miejsca na challenge i możliwość zapisywania swoich...

• Ulubione 🧡
  • Biblioteczka Domi
  • Wybrane
  • Lista życzeń
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Planer książkary