Mowa ciała

Bellona
2023-08-23
2023-08-23

Okładka książki Podręcznik manipulacji Gregory Hartley, Maryann Karinach
Podręcznik man... Gregory Hartley, Ma...
Okładka książki Znam Cię na wylot. Jak rozpoznać treści i emocje mowy ciała Gregory Hartley, Maryann Karinch
Znam Cię na wy... Gregory Hartley, Ma...

[Audiobook]

Nawet ciekawie o mowie ciała, gestach i różnicach kulturowych. Niestety treść nie zostaje w pamięci.

[Audiobook]

Świtaniu pozycja. Uświadamia że czytanie mowy ciała nie polega na czytaniu ludzkich myśli i nie jest to tak proste jak wiele osób próbuje pokazać. Autor informuje co jest konieczne do prawidłowego czytania mowy ciała oraz jakie są najczęstsze błędy popełniane podczas ich interpretacji. Mówi tez o wpływie kultury, wychowania i innych czynnikach wpływających na stan bazowy naszego ciała. I oczywiście znajduje się tu dokładne wyjaśnienie każdemu elementu ciała używanego podczas mowy ciała oraz co dane ruchy oznaczają.Bardzo ciekawa książka która czyta się szybko i przyjemnie .

Bardzo przeciętna. Przyznam jednak, że sam nie wiem czego się spodziewałem sięgając po tą pozycję.

Poznaj ukryte intencje rozmówcy

Mowa ciała to ważny element komunikacji. Często może powiedzieć nam to, czego słowa nie mówią. Ale jak ją interpretować?
Co oznacza uniesioną brew, drganie powieki, zgarbiona postawa?

Właśnie tego dowiemy się z tej książki. Dzięki ilustracjom z codziennego życia poznajemy i rozumiemy nowe ciała. To bardzo korzystne w komunikacji. Dzięki temu lepiej możemy zrozumieć druga osobę, ale także uniknąć nieporozumień, nie dać się oszukać, ani zamanipulować.

To bardzo cenna i na co dzień potrzebna wiedza, a wcale nie taka oczywista. Wiele informacji mnie zaskoczyło.

To bardzo ciekawa książka przystępnie przedstawionej informacje dają do myślenia.

Poznaj ukryte intencje rozmówcy

Co oznacza uniesioną brew, drganie powieki, zgarbiona postawa?

• Psychologia i zdrowie
  • [K] ebook
  • Przeczytane/audiobooki w 2024

Dodaj cytat z książki Mowa ciała